Dalies:

Šodien Belfāstā darbojas Latvijas mobilā pasu darbstacija

Šodien Belfāstā darbojas Latvijas mobilā pasu darbstacija
Foto: LETA
  • 19. Mar. 2019

Šodien notiks izbraukums ar Latvijas mobilo pasu darbstaciju uz Belfāstu, Ziemeļīrijā, liecina Latvijas vēstniecības Lielbritānijā publicētā informācija.

Pasu darbstacija Belfāstā plāno viesoties no šodienas līdz 21.martam.

Vēstniecībā uzsvēra, ka derīgs personu apliecinošs dokuments ir nepieciešams, lai pieteiktos "settled status". Šo imigrācijas statusu būs jāiegūst ikvienam Eiropas Savienības pilsonim, kurš pēc "Brexit" vēlēsies turpināt dzīvot Apvienotajā Karalistē.

Lasītākās ziņas valstī

Savukārt pases un/vai ID kartes noformēšana izziņotajā izbraukumā iespējama tikai pēc iepriekšēja pieraksta, nosūtot uz vēstniecības konsulārās nodaļas e-pastu "consulate.uk@mfa.gov.lv" nepieciešamo informāciju.

Izbraukumā pieteikumi tiek pieņemti tikai no personām, kas jau ir reģistrētas Latvijas pilsonībā. Tikmēr personām, kuras vēlas mainīt personu apliecinošus dokumentus saistībā uz vārda vai uzvārda maiņu, iepriekš ir jāveic ziņu aktualizācija Iedzīvotāju reģistrā, nosūtot uz Konsulāro nodaļu vairākus dokumentus.

Vēršam uzmanību, ka pēc vārda vai uzvārda maiņas Iedzīvotāju reģistrā personu apliecinošais dokuments ar iepriekšējo vārdu vai uzvārdu kļūst nederīgs.

Par pases pieteikuma noformēšanu ārpus Londonas, izmantojot mobilo pasu darbstaciju, tiek iekasēta papildus samaksa 15 eiro, atgādināja vēstniecībā.

Autors: LETA
Foto: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti