Dalies:

Sociālajā tīklā ievietots zīmējums kļūst par biznesu

Sociālajā tīklā ievietots zīmējums kļūst par biznesu
Foto: Kristas Miltiņas Instagram konts
  • 27. Feb. 2020

Krista Miltiņa ir ilustratore, kura vairākus gadus studējusi arī Dānijā. Tieši dzīvojot Dānijā, viņai izdevās uz latviešiem un Latviju nedaudz paskatīties no malas, un šī spēja tagad ir pāraugusi biznesā. Kristai tikai atlika uzzīmēt asprātīgu zīmējumu par latviešiem un ievietot to sociālajā tīklā. Tālākais notika pats no sevis, vēsta Latvijas Televīzija. 

Kristai Miltiņai paticis zīmēt jau kopš bērnības. Latvijā mācījusies mākslas skolās, tad četrus gadus Dānijā studējusi dizainu, bet vienā brīdī sapratusi, ka vēlas tomēr atgriezties Latvijā.

Lasītākās ziņas

“Dzīvojot uz vietas Dānijā, es ļoti daudz domāju par latviešiem, kādi mēs esam. Pirmās ilustrācijas parādījās, jo es gribēju draugiem kaut ko uzdāvināt un sāku zīmēt ilustrācijas par mums, latviešiem,” stāstīja Krista.

Kādā dienā ielikusi sociālajā tīklā “Facebook” vienu no saviem zīmējumiem. Nākamajā rītā pamodusies un ieraudzījusi, ka tas paticis jau trīs tūkstošiem cilvēku.

“Vasarā ielieku internetā vienu zīmējumu par dillēm, kas latviešiem ir ļoti tuvas. Cilvēki sāka rakstīt, ka grib visādas lietas ar šo zīmējumu - maisiņus, kreklus, džemperus. Sapratu, ka jāsāk drukāt, jāsāk kaut kas darīt,” stāstīja Krista.

 

Tik vienkārši. Tā arī radās biznesa ideja. Sākusi arvien vairāk pētīt, ko par mums domā citas tautas. Aptaujājusi ārzemniekus, un šādā veidā tapuši nākamie asprātīgie zīmējumi par latviešiem.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti