Dalies:

Skaties.lv: Leģendārā grupa “Pērkons” izpelnījusies prestižā mūzikas žurnāla “Rolling Stone” ievērību

Skaties.lv: Leģendārā grupa “Pērkons” izpelnījusies prestižā mūzikas žurnāla “Rolling Stone” ievērību
  • 10. Dec. 2018

Leģendārā rokgrupa “Pērkons” pēkšņi guvusi ievērību pasaulē. Šodien ap pusnakti pēc Latvijas laika ASV sadarbībā ar pasaulslaveno mūzika žurnālu “Rolling Stone” Ņujorkas pirmizrādi piedzīvos virtuālas realitātes īsfilma par grupu “Pērkons”.

Vēsturiski mirkli piedzīvos rokgrupa Pērkons, ierakstot īpašu lapaspusi ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas mūzikā. Šovakar ASV, Ņujorkā, sadarbībā ar pasaulē tik populāro rokmūzikas žurnālu “Rolling Stone” notiks virtuālas realitātes īsfilmas “Rokumnetary. Pērkons VR.” Ņujorkas pirmizrāde.

“Tas ir fenomenāli, neticami, ka “Rolling Stone”, kas ir pasaules A klases pasaules milzīgs medijs, vispār pievērš uzmanību kādai Baltijas grupai. Neviena Baltijas grupai nav bijusi šāda sadarbība,” saka grupas “Pērkons” menedžeris Sandis Mohovikovs.

Lasītākās ziņas valstī

Īsfilma ir par rokgrupu “Pērkons” un tās lomu Padomju Savienības sabrukumā. Idejas autors ir Amerikā dzīvojošais Kanādas latvietis Korijs Makleods, pie kura grupas ieraksts atceļojis apmēram pirms 30 gadiem. Kā stāsta grupas dalībnieki, filmas autoru grupas mūzika un tās ietekme iedvesmojusi kā toreiz, tā joprojām.

Pilno rakstu lasies Skaties.lv

Autors:  Ieva Čakste, 900 sekundes
Foto: CC0

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti