Dalies:

Skaties.lv: Ceļotāju Kārli Bardeli uz sauszemes sagaida ar dziesmām

Skaties.lv: Ceļotāju Kārli Bardeli uz sauszemes sagaida ar dziesmām
  • 10. Dec. 2018

140 dienas, 11 stundas un 55 minūtes – tik ilgu laiku ceļotājs no Latvijas Kārlis Bardelis pavadīja Klusajā okeānā. Pēc garā ceļa pasaules lielākajā okeānā Kārlis jau vairāk nekā nedēļu atpūšas Franču Polinēzijas salā ar nosaukumu Hiva OA. Taču Kārļa ceļojums ne tuvu nav galā, viņš pēc atpūtas jau atkal dosies ceļā.

Ceļojums airu laivā pa kluso okeānu Kārlim Bardelim sākās Dienvidamerikā, Peru, kādā no Limas ostām. Tagad pēc 140 dienām jeb četrarpus mēnešiem Kārlis atkal ir nokļuvis uz sauszemes. Taču kā Kārlis paskaidro, tad jebkura piestāšana okeānā ir ļoti riskants pasākums.

Pēc sarežģītās iekļūšanas ostā vēl jo patīkamāk bijusi vietējo iedzīvotāju uzņemšana ar svaigiem augļiem un arī kādu dziesmu vietējā valodā, kas vēstījusi par pazudušā bērna atgriešanos. “Tā bija tāda ļoti emocionāla sagaidīšana,” viņš saka.

Lasītākās ziņas

Tagad Kārlis apgūst dzīvi uz salas. Kā viņš norāda, tad tur dzīvo divu kategoriju cilvēki. Tie ir vietējie un atbraukušie burātāji. Kārlis pašlaik mitinās pie iebraucējiem jeb pie kāda pāra no Francijas.


Autors: Kārlis Kristapsons, 900 sekundes
Foto: CC0

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti