Dalies:

Skaistās Latvijas ražotāju koka lietiņas iespējams pasūtīt arī no ārvalstīm

Skaistās Latvijas ražotāju koka lietiņas iespējams pasūtīt arī no ārvalstīm
  • 12. Feb. 2018

Mēs Latvijā varam lepoties ne vien ar skaistu dabu, mežiem un dzīvniekiem, bet arī cilvēkiem, kuri ar savām zelta rokām spēj radīt unikālas lietas, iedvesmojot arī citus darīt vairāk. Šajā reizē pastāstīsim Jums par dažiem Latvijā ražotiem koka izstrādājumiem un to radītājiem, kas ar saviem darbiem spējuši uzrunāt ne vien cilvēkus Latvijā, bet arī ļaudis, kas mīt tālu aiz mūsu valsts robežām.

Mīlestība uz dabu un koku iedvesmoja mūs radīt dizaina akcentus mūsu dzīvē.

Strom.lv ir oriģinālo koka preču ražotāju apvienība Latvijā. Apvienojoties ar vairāk kā 15 mākslinieku apvienībām, piedāvājam tikai ar rokām veidotus (handmade) skaistākos koka priekšmetus.

Lasītākās ziņas

Daudziem Strom meistariem ir vairāk kā 30 gadu pieredze kokapstrādē izmantot tieši Latvijas koku- tiek izmantots ozols, osis, sarkanā goba, alksnis, liepa, bērzs, plūmes koks, ķiršu koks un ābele. Savukārt eksotiskākus priekšmetus veidojot tiek izmantots citur pasaulē sastopamaiss rieksta koks, merbau, buninga (dzelzs koks), kadiķis un sarkankoks.

Visos produktos ir ielikts neviltots radīšanas prieks un mīlestība pret koku kā Latvijai raksturīgu materiālu, kas, protams, atspoguļojas arī gala rezultātā. Visi darbi ir roku darbs izmantojot tikai dabīgu koku, dabīgas eļļas koka apstrādei.

Strom stendos atrodami oriģināli koka trauki un koka virtuves priekšmeti (vairāk kā 30 grupas ar 500 dažāda veida oriģinālām koka precēm). Mūsu koka atslēgu piekariņi, koka lādītes, kuloni, magnēti, koka svečturi un citi līdzīgie koka izstrādājumi pastāvīgi ir atrodami tūristu iecienītākajās suvenīru galerijās.

Ieskaties www.strom.lv un pasūti skaistās Latvijas ražotāju koka lietiņas sev, vai uzdāvini draugiem un radiem Latvijā!

Šī ir apmaksāta publikācija

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti