Dalies:

“Sirma galva jāgodā” - Sv. Jāņa draudzes Toronto īpašuma, Saulaine, pavasaŗa talka

“Sirma galva jāgodā” - Sv. Jāņa draudzes Toronto īpašuma, Saulaine, pavasaŗa talka
  • 22. Feb. 2020

“Sirma galva jāgodā”

Tāda ir sen iecienīta pamācība, ka vecāki ļaudis jāciena. Bet jauns jau doma, ka viņš visu zin! Ko tie vecie runā  tik vecmodīgi? ES jau saprotu vairāk kā viņi, man taču nav uz viņiem jāklausās!  Bet, jo vecāki kļūstam, allaž aptveram, ka maz zinam, un ar katru gadu fakstiski mazāk. Tā ir pieauguša cilvēka rakstura pozitīva  īpašība, ka viņš aptver, ka tā nemaz nav, ka viņš ir pilnīgi izglītots!  Pareizāks izteiciens būtu ”Mūžu dzīvo, mūžu  mācies!”

Saulainieši ir daudz smēlušies no iecienitu, Saulaines dibinātāju un izveidotāju zināšanām, sākot ar arch. Arnoldu Lūsi, Saulaines idejisko tēvu. Par nožēlošanu, tikpat kā katru gadu mums ir bijis jaatvadās no šīm “sirmajām galvām”, kas ar tādu sirdsdegsmi un pārliecību strādāja Saulainei par labu-- Saulaines parvaldē, draudzes padomē, sarīkojumos, bērnu nometnē,  talkās, uzlabojot Saulaini un izveidojot tās nākotni. Cienot un pateicoties šiem talciniekiem, esam rīkojuši talkas, lai īpaši suminātu šīs devīgās sirdis: Ērika Reinfelde, Grizelda Marija Kristiņa, Dr. Ernests Reinbergs, Valdis Grasmanis, Guntis Tannis, Miķelis Bružis, Jānis Ezergailis, Auseklis Ezergailis, Vilnis Ezers un tagad.. ..Elga Ozoliņa.

Lasītākās ziņas valstī

Elgas “sirmajā galvā” bija tik daudz  zināšanu un sirdī tik daudz labestību-- par bērnu audzināšanu, par saticību ģimenē, par dārzkopību, par latvisko pāŗliecību, par latviskajiem rokdarbiem, tos darinot un ziedojot Saulainei, kā arī  Saulaini financiāli  atbalstot visās lietās un vietās. Kā esat redzējuši  vairākās  fotogrāfijās, Elga ieaudzināja darba prieku un pienākuma izjūtu savos bērnos un mazbērnos. Paldies Tev, Elga, par to.

Lūdzu brauciet sestdien, 2. maijā, 9:00 no rīta uz Saulaini !  Jūs sagaidīs karsta kafija, svaigi, sviestaini franču radziņi, uzgriežamās desas, sieri, saldās maizītes, lai variet sākt svētīgo darbu Saulainei par labu! Darbi visām spējām! Vēlāk no rīta, jūs baudīsiet Lūšu ģimenes gādātos filipīniešu rullīšus.

Pulk. 14:00 būs meistaršefpavāra Ērika Zača ar palīgiem uzburtās,  bagātīgās pusdienas. Pēcāk dalīsimies atmiņās  par mūsu mīļo Elgu---- nāciet ar saviem atstāstījumiem!  Kā katra talkā, lielu sajūsmu gādā bezmaksas talcinieku loterija, kur katrs talcinieks drīkst izvēlēties noslēptu laimestu. Daudz joku un daudz prieku! Vidusskolniekiem tiks piešķirts apliecinājums par brīvprātīgi  nostrādātām stundām.

Šuj, māmiņa, man krekliņu

Deviņām vīlītēm;

Devītā vīlītē

Liec man gudru padomiņu!

Pateicamies un godājam visas “sirmās Saulaines galvas” ( un arī ne tik sirmās)!

Nāciet uz talku ar savu prasmi un padomiem! Tuvāka informācija pie saimnieka Ričarda Urdziņa, 705-424-1118, rurdzins@gmail.com, www.saulaine.com.

Jo, Saulainē mums (tikai) labi klājas!

Autore: Kristīne Kirsch- Stivriņa

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti