Dalies:

Signes Baumanes jaunā animācijas filma - ieskats režisores studijā Ņujorkā

Signes Baumanes jaunā animācijas filma - ieskats režisores studijā Ņujorkā
LETA/Edijs Pālens
  • 20. Feb. 2020

Pirms vairāk nekā sešiem gadiem pie skatītājiem nonāca Signes Baumanes animācijas filma “Akmeņi manās kabatās”. Filma saņēma vairākas prestižas balvas un no Latvijas puses tika virzīta ASV Kinoakadēmijas balvai “Oskars”. Šobrīd režisore strādā pie nākamās filmas. Reportāžu no Ņujorkas sagatavojusi Latvijas Televīzija.

“Mans laulību projekts” būs meitenes Zelmas stāsts trijās daļās. Saglabājot intrigu, režisore Signe Baumane par savu topošo filmu runā vispārīgi. Zelma meklēs mīlestību, attiecības, kuras, viņasprāt, sniegs atbildes uz daudziem jaunu meiteni tirdošiem jautājumiem. “Zelma ir viens galvenais varonis. Bet tur ir arī galvenais varonis Bioloģija... kad ir pirmā mīlestība,” atklāj režisore.

Lasītākās ziņas valstī

Līdzīgi kā iepriekšējā Signes Baumanes filma “Akmeņi manās kabatās” arī šī ir daļēji balstīta pašas režisores pieredzē un secinājumos par cilvēka būtību.

Vēl būs Zelmas vīrieši un trīs Sirēnas, kuras apdziedās meitenes izjūtas, un daudzi citi varoņi. Līdzās bioloģiskajiem procesiem tie viņu pavadīs garā ceļojumā no režisorei labi pazīstamās sadzīves vienkāršības Sahalīnā līdz pat izsmalcinātajiem Rietumiem.

Filmai būs angļu un latviešu versija.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti