Dalies:

Sieviešu vispārējā veselības pārbaude Latvijā: iegūsti sirdsmieru pāris dienās

  • 08. Jun. 2017

Būt sievietei - tā ir brīnišķīga dāvana, kurai līdzi nāk arī atbildība par savu veselību un dzīves kvalitāti, kā arī par savu ģimeni. Vispārējā veselības pārbaude sievietēm, kas ir pieejama I. Vasaraudzes privātklīnikā, ir iespēja 1-3 dienu laikā veikt pilnu diagnostiku un konsultēties ar augsta līmeņa sieviešu veselības speciālistiem. Visus rezultātus un ārstniecības kursu nosaka uzreiz, tāpēc šis ir ideāls risinājums sievietēm, kuras pastāvīgi Latvijā nedzīvo.

Ikdienas steigā veselības jautājumi nereti tiek novirzīti prioritāšu saraksta apakšā. Nav laika, nav pietiekoši finanšu līdzekļi, nav zināms labs speciālists, pie kura vērsties - tie visi ir izplatīti iemesli, kāpēc sievietes neveic regulāras veselības pārbaudes jeb “check-up”.

Daudzas no mums kļūdaini domā - man nav nekādu sūdzību vai slimības simptomu, tātad man nav nepieciešams pārbaudīties. Patiesībā daudzas saslimšanas agrīnā stadijā neuzrāda nekādus simptomus, un, kad tie parādās, ārstēšana jau ir daudz sarežģītāka . Pateicoties profilaktiskiem izmeklējumiem, ir daudz vienkāršāk savlaicīgi konstatēt problēmu un noteikt efektīvu ārstniecības kursu.

Vispārējās veselības pārbaudes Rīgā, mūsdienīgajā “I. Vasaraudzes privātklīnikā” ir organizētas maksimāli efektīvi, vienkārši un ātri, tāpēc ir īpaši piemērotas aizņemtām sievietēm vai tām, kuras Latvijā ierodas tikai uz atvaļinājuma laiku. Tā ir iespēja ietaupīt laiku un arī finanšu līdzekļus, veicot koncentrētu izmeklējumu programmu bez uzturēšanās stacionārā. Visas pārbaudes notiek vienuviet, tāpēc nav jātērē laiks, braucot pa dažādām klīnikām un gaidot rindās. Visus izmeklējumus iespējams veikt 2-3 klīnikas apmeklējuma reizēs, ierodoties tikai uz plānoto vizītes laiku.