Dalies:

Sestdienas vakari kopā ar Amerikas latviešiem

Sestdienas vakari kopā ar Amerikas latviešiem
  • 28. Apr. 2020

Vai jūs zināt atbildes uz šiem jautājumiem: “Kurā pilsētā notika ASV latviešu pirmie Dziesmu svētki? Kāds bija pirmā Latvijas ārlietu ministra Zigfrīda Meierovica otrais vārds?  Ko latviešu saimnieces pievieno asinsdesām? “ 

Tie bija daži no jautājumiem, kas izskanēja Amerikas Latviešu apvienības (ALA) un Amerikas latviešu jaunatnes apvienības (ALJA) rīkotajā sestdienas vakaru pasākumā - ALJA vadītajā Viktorīnu pēcpusdienā! 

Pasākums notika angļu valodā, lai visi, kas ASV grib sevi pieskaitīt arī latviešu kopienai, varētu piedalīties, neskatoties uz latviešu valodas zināšanām. Pēc Amerikas Latviešu jaunatnes apvienības aprēķiniem, viktorīnā piedalījās ap 200 dalībnieki un 50 komandas. Dalībniekiem nācās atbildēt uz visdažādākajiem jautājumiem - par priekšmetiem, vietām Latvijā, par latviešu vasaras nometnēm Ziemeļamerikā, arī par populārās  kultūras norisēm, kas saistītas ar Latviju vai latviešu valodu. 

Lasītākās ziņas valstī

Pasākuma pauzēs, kad rīkotāji skaitīja punktus, ALJA valdes locekļi un biedri uzstājās ar nenopietniem priekšnesumiem. Viktorīna izvērsās par neformālu, jautru pasākumu ar draudzīgām sacensībām, kurās ALA biedri atcerējās jaunību, sacenšoties ar jauniešiem no  ALJA.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti