Dalies:

Septembrī pirmais tiešsaistes vakanču gadatirgus

Septembrī pirmais tiešsaistes vakanču gadatirgus
Latviesi.com
  • 19. Aug. 2019

Šoruden pirmo reizi Latvijā notiks vakanču gadatirgus tiešsaistē, lai Latvijas darba devējiem būtu iespēja atrast kvalificētus un motivētus darbiniekus, bet darba meklētājiem  – darbu Latvijā. Piedalīties tiešsaistes darba dienā aicināti darba meklētāji, kuri dzīvo gan Latvijā, gan ārvalstīs, un Latvijas darba devēji.

Nodarbinātības valsts aģentūrā norāda, ka tiešsaistes pasākums "Darbs un karjera Latvijā" būs arī sava veida tilts, kas savienos mūsu valsts darba devējus un Latvijas valstspiederīgos, kuri šobrīd dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū. Tas norisināsies 26.septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 platformā www.europeanjobdays.eu  un dalība pasākumā ir bez maksas.

NVA aicina darba devējus, kuri meklē darbiniekus, un darba meklētājus, kuri meklē darbu, jau tagad reģistrēt savu profilu Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu un pieteikties dalībai starptautiskajā tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”. Reģistrējoties, darba devēji var publicēt vakances piemērotu darbinieku atrašanai un ievietot prezentācijas sava uzņēmuma starptautiskās atpazīstamības veicināšanai, savukārt darba meklētāji, jau tagad reģistrējoties Eiropas darba dienu platformā, var pieteikties vēlamajai vakancei un ieplānot darba intervijas laiku tiešsaistē pasākuma dienā – 26. septembrī.

Lasītākās ziņas

Tiešsaistes darba diena tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu "Your Move". Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārstāvji pasākuma laikā tiešsaistē atbildēs arī uz reģistrēto lietotāju jautājumiem par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, darba līguma veidiem, sociālajām garantijām, nodokļiem u.c.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti