Dalies:

Seko līdzi Pasaules latviešu ekonomikas forumam tiešraidē

Seko līdzi Pasaules latviešu ekonomikas forumam tiešraidē
  • 21. Nov. 2019

Šodien Valmierā sācies viens no nozīmīgākajiem ekonomikas forumiem Latvijā šajā rudenī - Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums. To rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Forumam varēs sekot līdzi tiešraidē. 

Foruma mērķis ir veicināt Latvijas ekonomisko izaugsmi, stiprinot sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu piederību Latvijai, informē PBLA. Šogad forumā iecerēts rast atbildes uz jautājumu, kā pilnveidot Latvijas stratēģisko komunikāciju.

Lasītākās ziņas

"Sekmīgu mūsu valsts stratēģisko komunikāciju nav iespējams veidot ar daudziem, nereti pat pretrunīgiem stāstiem par Latvijas tēlu. Mums ir jākļūst vienotiem savā redzējumā, radot kopīgu vēstījumu par Latviju, lai ne tikai pasaulei, bet arī paši sev varētu ar lepnumu teikt - mēs esam konkurētspējīgi," par pasākuma mērķi stāsta PBLA valdes priekšsēdētāja Kristīne Saulītis.

Forums pulcēs pieredzējušus uzņēmējus un profesionāļus no visas pasaules, kuri, daloties savā pieredzē, palīdzēs izprast un iepazīt uzņēmējdarbību tādos reģionos kā ASV, Āzija, Skandināvija un Kanāda. Īpaša uzmanība tiks veltīta arī diskusijai par jauno talantu piesaisti Latvijai.

Pirmajā foruma dienā būs četras diskusijas: "Latvijas stāsts sev un pasaulei", "Izglītība - nākotnes ekonomikas dzinējspēks", "Latvija? Ko stāstīt darījumu partneriem" un "Latvijas potenciāls piesaistīt un noturēt talantus".

Diskusijās uzstāsies Jānis Ošlejs (SIA "Primekss Group"), zinātnieks un uzņēmējs Kārlis Gross, Andris K. Bērziņš ("Change Ventures" vadošais partneris), Aivars Flemings ("VALPRO") un daudzi citi. Tāpat līdzdalību forumā apstiprinājuši Ralfs Nemiro, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrs, Vita Timermane-Moora, Latvijas Institūta direktore un citi vadošie valsts eksperti.

Savukārt rīt, foruma otrajā dienā, praktiskās meistarklasēs par biznesa iespējām un pieredzi ārvalstīs stāstīs tādi latviešu izcelsmes uzņēmēji kā Olavs Ritenis, "Ventures International Group" dibinātājs un vadītājs (Singapūra), Jānis Bergs, "SAF TEHNIKA" valdes loceklis, uzņēmējs un investors (ASV), Kārlis Vasarājs, "Imtex Membranes" vadītājs, Latvijas goda konsuls Ontārio provincē - Toronto (Kanāda), Aleksandrs Čakste, "Massfluencer" īpašnieks un "LWC Properties" valdes priekšsēdētājs (Skandināvija), un citi.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti