Dalies:

Sarunas un mūzika no abiem Baltijas jūras krastiem Zviedrijā

Sarunas un mūzika no abiem Baltijas jūras krastiem Zviedrijā
  • 26. Feb. 2018

2018.gada 16. februārī Latvijas vēstniecībā notika kupli apmeklēts pasākums ”Sarunas un mūzika no abiem Baltijas jūras krastiem”, kurā piedalījās rakstniece Nora Ikstena un dzejnieks Juris Kronbergs. Tā bija saruna par dzīvi un literatūru, kurā iespēja piedalīties bija arī skatītājiem. Runājot par nākotnes plāniem, N.Ikstena pastāstīja par ārvalstu žurnālistu pieaugošo interesi par Baltijas valstu literatūru un daudzu darbu tulkošanu, īpaši izceļot unikālo sēriju ”Mēs. 20.gadsimts.”

Uz rakstnieku vakaru bija ieradusies arī Gunilla Foršēna (Gunilla Forsén), kas savulaik vadījusi rakstnieku jaunrades namu Gotlandē, bet vēlāk bijusi arī Zviedrijas kultūras atašejs Latvijā. Tāpat bija ieradušies arī viesi no Oslo grāmatu kluba.

Sarunas papildināja kamermūzika un kavermūzika, ko atskaņoja Anna Petraškēviča (flauta) un Māra Peisniece (akordeons), kā arī atraktīvie ”Stokholmas spēlmaņi”, kas spēlēja mūziku no grupu ”Dundurs” un ”Prusaku ansamblis” repertuāra.

Pasākumu ar Latvijas vēstniecības Zviedrijā un Zviedrijas latviešu apvienības Stokholmas nodaļas atbalstu rīkoja nesen dibinātais Stokholmas grāmatu klubs.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti