Dalies:

"Sarkanā meža" 6. sērija noslēdzas ar lielu intrigu!

"Sarkanā meža" 6. sērija noslēdzas ar lielu intrigu!
  • 01. Apr. 2019

Nepalaid garām daudzsēriju mākslas filmas «Sarkanais mežs» 6. sēriju «Mežs». Tā skatāma portālā www.replay.lv un redzama arī ārpus Latvijas robežām. 

Īss atskats uz 6. sērijas notikumiem: Čekisti uzsāk meža tīrīšanu. Viņi atrod kādu pamestu bunkuru. Leons nolemj uzbrukt milicijas iecirknim un aicina Vitoldu un Rubeni piedalīties bruņotajā akcijā. Aģentiem vajadzīga britu atļauja. Vēstniecībā pie Kārļa Zariņa nobriedis konflikts.

"Sarkanais mežs" ir vēsturisks spiegu trilleris, kam līdzīgs Latvijā vēl nav uzņemts, jo pirmo reizi inscenēti notikumi gan Latvijas mežos, gan trimdas latviešu dzīve Lielbritānijā 1949. gadā.

Lasītākās ziņas

Kā portālu “Latviesi.com” informē Latvijas televīzijā, seriāla notikumi risinās 1949. gadā, kad angļu izlūkdienests MI6 cenšas iegūt informāciju par situāciju Padomju Savienības okupētajā Baltijā. Galvenais varonis Vitolds kopā ar citiem latviešiem ikdienā strādā smagu darbu karjeros, bet Velta ir medmāsa hospitālī. Viņi sapņo doties uz ASV, krāj naudu, plāno kāzas un kārto nepieciešamos dokumentus, jo ASV rūpīgi atlasa emigrantus. Taču Vitolds izlemj piedalīties misijā Dzimtenē, cerība mainīt vēsturi, maina viņa dzīvi.

Visas iepriekšējās sērijas meklē šeit!

Foto: LTV, publicitātes foto
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti