Dalies:

Sanda Ozoliņa Amerikā dzīvojošais dēls apņēmies iegūt Latvijas pilsonību un izveidot tetovējumu ar latviešu nacionālo simboliku

Sanda Ozoliņa Amerikā dzīvojošais dēls apņēmies iegūt Latvijas pilsonību un izveidot tetovējumu ar latviešu nacionālo simboliku
  • 29. May. 2014

Šīs nedēļas LTV raidījumā 1:1 Sandis Ozoliņš stāstīja arī par savu Amerikā dzīvojošo dēlu interesi par Latviju un par viņu vēlmi uzturēt latviskumu.

"Mans vecākais dēls pašlaik grib iegūt Latvijas pilsonību un vienā dienā pārsteidza savu māti, paziņojot, ka viņš grib tetovējumu ar latviešu nacionālo simboliku. Māte, protams, ir šausmās, bet viņš ir nopietni izpētījis latviešu nacionālās zīmes un izvēlējies vienu, ko viņš grib uztetovēt, tādā veidā apliecināt savu izcelsmi. Tāpat, viņam ir ļoti svarīgi, ka viņa vārds beidzas ar burtu "s", jo latviešu vīriešu vārdi lielākoties beidzas ar "s". Viņš korektēs katru un teiks: "Nē, es neesmu Robert, bet es esmu Roberts". Tas viņam ir ļoti svarīgi", stāstīja Sandis Ozoliņš.

Toties jaunākais dēls  neilgi pirms olimpiādes tēvam pieprasījis Latvijas izlases kreklu. "Protams, tēvs pa galvu pa kaklu skrēja un meklēja. Dēls ar tādu lepnumu olimpiādes laikā ar šo kreklu gāja uz skolu un savus draugus pārliecināja, ka olimpiādes laikā ir jāatbalsta tieši Latvijas izlase. Viņi ļoti labi apzinās savas saknes un savu izcelsmi!"

Lasītākās ziņas valstī


Visu interviju skatieties: http://www.ltv.lv/lv/raksts/27.05.2014-11-ar-sandi-ozolinju.id30107/.

Sandis Ozoliņš/Publicitātes foto

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti