Dalies:

Sākusies Eiropas vasaras skola

  • 29. Jul. 2019
Sākusies Eiropas vasaras skola
Sākusies Eiropas vasaras skola
Sākusies Eiropas vasaras skola
Sākusies Eiropas vasaras skola
Sākusies Eiropas vasaras skola
Sākusies Eiropas vasaras skola

Ar komandas saliedēšanas pasākumiem sākusies Eiropas vasaras skola, kas ilgs 2 nedēļas.

Saliedēšanas pasākumā piedalījās skolas audzinātāji, vadītāja un daļa no skolotājiem. Pēc ātras sapazīšanās saliedēšanas pasākuma vadītājs Andrejs Bērziņš iepazīstināja ar MK noteiktajiem  nometnes drošības noteikumiem. Grupas darbā,  domājot un strādājot  ierobežotā laikā,  tika risinātas prāta spēles. Pēc neliela pusdienu pārtraukuma katra grupa meklēja atbildi uz jautājumu „EVS būs sekmīgs ja,....“.

Rezultātā tika apkoptas tēmas: izglītība, dalībnieku savstarpējā  socializēšanās , komunikācija visos līmeņos  un veselība.Tika nolemts, ka komandas galvenais mērķis ir virzīt savu darbu uz to, lai  ne tikai katra mācību stunda , ievirze vai ekskursija būtu interasnta par sevi, bet , lai visi kopā sarīkotu vienreizēju noslēguma pasākumu. Nolemts, ka nometnes  laikā tiks pastiprināti strādāts, lai atbalstītu un motivētu  bērnus ar vājākām latviešu valodas zināšanām. Vēlamais sasniegums būs radīt audzēkņos vēlmi ari nākamā gadā atgriezties EVS.

Lasītākās ziņas valstī

Negaidīti komanda dabūja izmēģināt savu spēku un sadarbības prasmes,  iebīdot peldēšanas laipu atpakaļ noenkurojumā. Visi kopīgi diskutēja par dažādām  lomām grupā un to funkcionalitāti. Līdz 16.00 katram bija iespēja aizpildīt pašnovērtēšanās anketu par savām stiprām pusēm grupas darbā. Noslēgumā komanda risināja praktiskos EVS jautājumus nākamajām 2 nedēļām, precizēja aktvivitāšu plānu, sadalīja pienākumus un katram piemērotākās atbildības jomas. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti