Dalies:

Šajās brīvdienās latvieši Edinburgā dziedās, dejos, iepirksies un ballēsies

Šajās brīvdienās latvieši Edinburgā dziedās, dejos, iepirksies un ballēsies
  • 02. Apr. 2019

Jau pēc trīs dienām Edinburgā sāksies līdz šim Skotijā vēl nebijis pasākums – “Latviešu dienas Edinburgā:". Notikumu klāsts būs plašs –  parāde, koncerts, amatnieku tirdziņš un arī lielā noslēguma balle.

Tā būs iespēja satikties latviešiem no dažādām valstīm, apmainīties ar idejām, pieredzi un uzstāties Edinburgas visskaistākajā estrādē – “Ross Bandstand”, slavenajā “Princes Street Gardens” parkā. Šajā festivālā piedalīsies latviešu diasporas deju kolektīvi, kori, amatnieki un folkloras kopas no Eiropas, Apvienotās Karalistes un visas plašās pasaules. 

Latviešu dienu Edinburgā apmeklētājiem būs pieejami trīs pasākumi. Sestdien, 6. aprīlī, plkst. 12:00 notiks parāde pie Edinburgas pils, ieeja paradē bez maksas. Pēc tam, no 13:00 līdz 17:00, būs svētku koncerts “Princes Street Gardens” parkā uz ” Ross Bandstand” skatuves. Tur darbosies arī amatnieku tirdziņš. Bet 20:00 sāksies noslēguma balle ar grupu ”Credo” un folkloras kopu “Austrumkalns”. Paredzēts, ka dejas turpināsies līdz pulksten trijiem rītā. Uz šo pasākumu gan jāpērk biļetes.

Paši dalībnieki pulcēsies jau piektdienas vakarā, kad notiks sadraudzības danču vakars un kopīgas vakariņas, bet sestdienas rītā dalībnieki vēl aizvadīs kopīgu programmas mēģinājumu.

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti