Dalies:

Saeimas opozīcija Valsts prezidenta amatam uzrunājusi LTRK prezidentu Aigaru Rostovski

Saeimas opozīcija Valsts prezidenta amatam uzrunājusi LTRK prezidentu Aigaru Rostovski
  • 08. Apr. 2019

Saeimas opozīcija Valsts prezidenta amatam uzrunājusi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītāju Aigaru Rostovski. To intervijā “TV3 ziņām” apstiprināja pats Rostovskis.

Saeimas “opozīcijas vārdā” viņu esot uzrunājis “KPV LV” frakciju pārstāvošais, bet Krišjāņa Kariņa valdību neatbalstošais deputāts Didzis Šmits. Lai arī Rostovskis uzskata, ka koalīcijas ticamākajam kandidātam – Eiropas tiesas tiesnesim Egilam Levitam – vajadzētu konkurenci, viņš no opozīcijas izrādītā goda atteicies.

Aigars Rostovskis, LTRK padomes priekšsēdētājs: "Es Didzim [Šmitam] teicu, ka pirms gada es atkārtoti tiku ievēlēts LTRK padomes priekšsēdētāja amatā un, ja es kādas lietas apņemos darīt, es arī daru. Tāpēc, nedomāju, ka pretendēšu un kandidēšu. Nesaku, ka tas nevar notikt nekad manā dzīvē, bet dotajā brīdī es nedomāju, ka tā situācija ir nopietna. Es saprotu arī opozīcijas argumentus, man arī kā pilsonim liktos, ka ir sapratīgi, ka ir vairāki kandidāti, diskusija un idejas, bet vienkārši iet, kad opozīcija uzrunā, lai “mačotos mačošanās” pēc, tas arī nav “action”. Tā tad ir politika, tas ir kaut kas cits."

Lasītākās ziņas valstī

Pēc Rostovska lēmuma opozīcijai jāmeklē cits kandidāts, ko piedāvāt kā alternatīvu Levitam. Paralēli sava kandidāta izvirzīšanu izvērtē arī koalīcijā ietilpstošā partija “KPV LV”. Tikmēr ZZS joprojām apsver, vai augstajam amatam nevirzīt esošo Rīgas pils saimnieku Raimondu Vējoni.

Avots: Skaties.lv

Foto: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti