Dalies:

Saeima izsludinājusi konkursu Informācijas nodaļas vadītāja amatam

Saeima izsludinājusi konkursu Informācijas nodaļas vadītāja amatam
  • 21. Aug. 2018

Saeima izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto parlamenta Administrācijas Informācijas nodaļas vadītāja amatu, liecina publikācija Latvijas Vēstnesī.

Galvenās prasības pretendentiem ir maģistra grāds vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā un vēlams, ka pretendents ir regulāri papildinājis zināšanas savā jomā.

Kandidātam jābūt vismaz triju gadu pieredzei vadošā amatā, zināšanām valsts pārvaldes, informācijas tehnoloģiju un risku pārvaldības jomās, kā jāatbilst prasībām speciālās atļaujas pieejai valsts noslēpumam saņemšanai.

Lasītākās ziņas valstī

Tāpat uz amatu tiek meklēts cilvēks ar plānošanas, organizatora un komunikācijas prasmēm, kurā spēj nodrošināt Informācijas nodaļas sekmīgu sadarbību ar citām Saeimas struktūrvienībām, valsts vai pašvaldību iestādēm vai iedzīvotājiem.

Starp prasībām ir arī valsts valodas prasme augtākajā (C2) līmenī, kā arī spēja lasīt, runāt un rakstīt vismaz divās svešvalodās vismaz B1 līmenī.

Nodaļas vadītāja galvenie pienākumi būs vadīt, plānot, koordinēt un kontrolēt Informācijas nodaļas darbu, tajā skaitā attiecībā uz Saeimā izmantoto informācijas sistēmu un ar tām saistītās infrastruktūras pārvaldību, tostarp informācijas sistēmas infrastruktūras darbības nodrošinājumu, tās resursu uzturēšanu.

Darbinieka pienākums būs arī nodrošināt Saeimas informācijas sistēmu un ar to saistītās infrastruktūras atbilstību normatīvajos aktos noteiktajām drošības prasībām, kā arī vēl vairāki citi uzdevumi.

Amatpersonas atalgojumu bruto būs no 1800 eiro līdz 2253 eiro. Konkurss izsludināts vakancei uz nenoteiktu laiku.

Pretendentam savam pieteikumam ir jāpievieno vairāki nepieciešamie dokumenti un līdz 3.septembrim jāiesniedz personīgi Saeimas Administrācijas Dokumentu nodaļas Lietvedībai Jēkaba ielā 11, Rīgā, vai jāsūta pa pastu uz adresi Jēkaba ielā 11, Rīgā, LV-1811, Saeimas Administrācijas Personāla nodaļai.

Kā ziņots, maijā pēc pašas vēlēšanās Saeimas Administrācijas Informācijas nodaļas vadītājas amatu atstājusi Anita Dūdiņa. Dūdiņa aģentūrai LETA savu izvēli skaidroja ar to, ka Saeimā strādā jau kopš 90.gadiem. Viņa teica, ka ir pienācis laiks dot iespēju šajā amatā sevi parādīt jauniem cilvēkiem.

Avots: LETA
Foto: Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti