Dalies:

"Ryanair" piloti Lielbritānijā augustā un septembrī streikos

"Ryanair" piloti Lielbritānijā augustā un septembrī streikos
Publicitātes foto
  • 09. Aug. 2019

Īrijas zemo cenu aviosabiedrības "Ryanair" piloti Lielbritānijā nobalsojuši par streiku rīkošanu tuvāko nedēļu laikā, jo nav spējuši vienoties ar darba devēju par darba apstākļiem un samaksu, vēsta BBC. Streiki tiks rīkoti no 22. līdz 23.augustam un no 2. līdz 4.septembrim.

"Šai akcijai nav mandāta no "Ryanair" pilotu puses, tā ir iecerēta nepiemērotā laikā tikai 10 nedēļas pirms breksita un izraisīs nevajadzīgus traucējumus klientu brīvdienu un ceļojumu plānos," sacīja aviokompānijas preses sekretārs.

Tikmēr arodbiedrība, kas rīko streikus, norādīja: "Mūsu pretenzijas ietver daudzus jautājumus, tai skaitā pensijas, licences zaudēšanas apdrošināšanu, maternitātes pabalstus, citus pabalstus, un godīgu, caurskatāmu un konsekventu darba samaksas struktūru."

Lasītākās ziņas valstī

Kaut arī lidsabiedrības pārvadāto pasažieru skaits pieaug, peļņa krītas. Tas tiek skaidrots ar pieaugošiem izdevumiem, sīvāku konkurenci un neskaidrībām, ko rada gaidāmā Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības. Tāpat "Ryanair" norādīja, ka aviokompānija bijusi spiesta samazināt biļešu cenas, lai varētu konkurēt piesātinātajā īso maršrutu tirgū Eiropā.

"Ryanair" apmēram ceturtdaļu no saviem ienākumiem gūst Lielbritānijā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti