Dalies:

Romā piemin deportāciju gadadienu un izrāda "Melānijas hroniku"

Romā piemin deportāciju gadadienu un izrāda "Melānijas hroniku"
  • 11. Jun. 2018

2018. gada 7. jūnijā Latvijas vēstniecība Itālijā sadarbībā ar Itālijas Ārlietu ministrijas Dzīvesbiedru asociāciju (ACDMAECI), kinoteātrī “Cinema Tizian Roma” organizēja Latvijas kinofilmas “Melānijas hronika” īpašu seansu asociācijas biedriem, Itālijā akreditētajiem diplomātiem un vecāko klašu skolēniem. Pēc filmas seansa notika diskusija ar filmas režisoru Viesturu Kairišu.

Filmas īpašais seanss ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm, lai informētu Itālijas sabiedrību un viedokļu veidotājus par Latvijas vēsturē būtiskiem notikumiem, pieminot 1941. gada 14. jūnija deportāciju 77. gadadienu.

Pasākumā piedalījās ap 160 personām. Š.g. 17. aprīlī Latvijas vēstniecības Itālijā iesāktā projekta “Diplomātijas izglītība” (Diplomacy Education) kontekstā kinofilmas seansā piedalījās arī Romas Dēmokrita zinātniskā liceja (Liceo Scientifico Democrito, Classe 3E) skolēni un pasniedzēji un Romas britu starptautiskās skolas skolēni.

Foto: Latvijas vēstniecība Itālijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti