Dalies:

Rodions Kurucs nevēlas sniegt intervijas Latvijas žurnālistiem

Rodions Kurucs nevēlas sniegt intervijas Latvijas žurnālistiem
  • 13. Mar. 2019

Latvijas basketbola zvaigzne Rodions Kurucs klātienes sarunā paziņojis, nevēlas sniegt intervijas Latvijas žurnālistiem, informē portāla sportacentrs.com pārstāvis Māris Noviks.

Māris Noviks  21. februārī klātienē apmeklēja “Nets” spēli Bruklinā, bet nākamajā dienā, 22. februārī, viesojās kluba treniņcentrā. Šajā laikā Kurucs bija pieejams sarunām, taču piekritis diktafonā sniegt intervijas tikai Ziemeļamerikas mediju pārstāvjiem. Sarunā ar žurnālistu pēc spēles basketbolists noraidījis sarunas ierakstīšanu diktafonā.

Žurnālists centies iegūt interviju trīs reizes, līdz beidzot Rodiona Kuruca aģents Artūrs Kalnīšs pauda, ka basketbolists šobrīd nevēlas sniegt intervijas Latvijas mediju pārstāvjiem. Savukārt pats Radions Kurucs pirmajā sarunā bija apgalvojis, ka nevēlas atbildēt uz jautājumiem diktofonā, jo “iepriekšējos gados Latvijas medijos par viņu bijusi slikta publicitāte”.

Kā informē Māris Noviks, Rodions Kurucs savā debijas sezonā līdz šim piedalījies 50 NBA spēlēs, no tām 21 spēlē guvis 10 un vairāk punktus, tai skaitā pēdējās piecās cīņās pēc kārtas. “Nets” basketbolisti šobrīd izcīnījuši četras uzvaras pēc kārtas. Kuruca personīgie rekordi – 24 punkti (divreiz), 12 atlēkušās bumbas un četras piespēles (divreiz). Bilance 30-20.

Foto: Anthony J. Causi, nypost.com

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti