Dalies:

Rīgas krīzes tālrunis turpmāk strādās nepārtrauktā režīmā

Rīgas krīzes tālrunis turpmāk strādās nepārtrauktā režīmā
LETA/ Edijs Pālens
  • 04. Apr. 2020

No sestdienas, 4.aprīļa, Rīgas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centra krīzes komunikācijas informatīvais bezmaksas tālrunis 80 000 800 strādās diennakts režīmā, ieskaitot brīvdienas un svētku dienās. Pašvaldība aicina iedzīvotājus neskaidrību gadījumā par pašvaldības iestāžu un uzņēmumu darbību krīzes apstākļos zvanīt uz minēto tālruni vai rakstīt uz e-pasta adresi "apc@riga.lv".

Diennakts darba režīms ieviests, lai veicinātu iedzīvotāju informētību par pašvaldības darbu un piedāvātajām iespējām ārkārtējās situācijas laikā. Līdz šim krīzes tālrunis darbojās darba laikā, vidēji dienā saņemot no 100 līdz 200 jautājumiem.  Jautājumus var uzdot arī Rīgas domes sociālo tīklu kontos "Twitter" un "Facebook".

Kā ziņots, lai iedzīvotāji varētu ērtāk rast atbildes uz jautājumiem saistībā ar Covid-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās, Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv". Šajā vietnē apkopota informācija no atbildīgo iestāžu mājaslapām, statistikas dati, kā arī biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem. 

Lasītākās ziņas valstī

Lai sniegtu atbildes uz dažādiem iedzīvotāju jautājumiem saistībā ar Covid-19 un tā dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, Valsts kanceleja sadarbībā ar uzņēmumu "Tet" ir izveidojusi arī vienotu bezmaksas informatīvo diennakts tālruni 8345. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti