Dalies:

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas pārcels uz 5.septembri

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas pārcels uz 5.septembri
LETA/Edijs Pālens
  • 06. Apr. 2020

Valdošā koalīcija ir vienojusies Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas pārcelt uz 5.septembri, šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes žurnālistiem atzina politiķi. Sākotnēji bija noteikts, ka ārkārtas vēlēšanas galvaspilsētā notiks 25.aprīlī, taču Covid-19 pandēmijas dēļ vēlēšanu datums tika pārcelts uz 6.jūniju, vienlaikus pieļaujot, ka vēlēšanu datums var tikt pārcelts tuvāk rudenim.

Lai vēlēšanas varētu notikt 6.jūnijā, Centrālajai vēlēšanu komisijai jau nākamajā nedēļā tās būtu jāizsludina, tomēr, visticamāk, tiks pagarināts valstī izsludinātā ārkārtējā situācija, tādēļ uz vēlāku laiku nolemts pārcelt arī gaidāmās pašvaldības vēlēšanas.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) skaidroja, ka šonedēļ valdība skatīs jautājumu par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu datumu. "Ņemot vērā neskaidrību, kas saistīta ar Covid-19 krīzi, visdrīzāk, vēlēšanas atliksim uz septembra sākumu," teica premjers.

Lasītākās ziņas valstī

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) piebilda, ka vēlēšanas plānots pārcelt uz 5.septembri.

Kā ziņots, Saeima gada sākumā nolēma atlaist Rīgas domi.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti