Dalies:

Rīgā notiks Ziemeļvalstu un Baltijas valstu biznesa forums

Rīgā notiks Ziemeļvalstu un Baltijas valstu biznesa forums
  • 04. Oct. 2018

Rīgā šodien norisināsies piektais Ziemeļvalstu un Baltijas valstu biznesa forums, kas pulcēs vairāk nekā 100 Ziemeļvalstu un vietējos uzņēmējus, diplomātus un dažādu nozaru ekspertus, aģentūru LETA informēja Norvēģijas Tirdzniecības kameras Latvijā izpilddirektore Ilze Garoza.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu biznesa foruma mērķis ir informācijas un pieredzes apmaiņa, kā arī biznesa kontaktu veidošana un tirdzniecības saišu stiprināšana starp Ziemeļvalstu un Latvijas uzņēmējiem. Par šī gada centrālo foruma tēmu ir izvirzīta "Vīzija nākamam gadsimtam - Inovācija, sadarbība un izaugsme".

Plānots, ka forumu atklās Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, bet Ziemeļvalstu vēstniecību vārdā foruma dalībniekus uzrunās Zviedrijas vēstniece Latvijā Jannika Jāgandere.

Lasītākās ziņas valstī

Forumā apskatīs tādus tematus, kā investīciju piesaiste Baltijas reģionam, kiberdrošība, tālākās attīstības perspektīvas, kā arī jaunākās tendences tūrismā, darba vidē un kultūrā.

Pasākumā jaunievēlētā Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētāja un enerģētikas uzņēmuma "Fortum" biznesa vadītāja Latvijā Jūlija Sundberga iepazīstinās ar redzējumu, kā veicināt Latvijas konkurētspēju Ziemeļvalstu investīciju piesaistē, Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste sniegs ieskatu Latvijas ekonomikas attīstības tendencēs, bet NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra Tehniskās un zinātniskās attīstības nodaļas vadītājs Marku Mantila runās par biznesa kopienai aktuālākajām tendencēm kiberdrošībā.

Savukārt norvēģu biatlonists, Olimpiskās medaļas ieguvējs un 15 kārtējs pasaules čempions Frūde Andresens dalīsies pieredzē un rekomendācijās, kā noturēties vadībā, par jaunākajām tendencēm un nākotnes darba vidi forumā runās "Kinnarps Group" tirgus attīstības vadītājs Gabors Paukovics, kura stāstīto papildinās darba devēju tēla konsultāciju uzņēmuma "Erda" vadītājas Martas Kāles pētījums par darba vidi Latvijas uzņēmumos un atbilstību mūsdienīgas darba vides kritērijiem. Savukārt tūrisma jomas speciāliste Ērika Čarbonela informēs par tūrisma industrijas attīstības tendencēm pasaulē un to ietekmi uz ceļotājiem un tūrisma industriju kopumā.

Biznesa forums notiks no plkst.14 līdz 18 Spīķeru koncertzālē, Maskavas ielā 4/1, Rīgā.

Avots: LETA

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti