Dalies:

Rīgā notiks labdarības pasākums ugunsgrēku plosītajai Austrālijai

Rīgā notiks labdarības pasākums ugunsgrēku plosītajai Austrālijai
NASA.gov
  • 10. Jan. 2020

Diasporas pārstāvji aicina visus, kam nav vienaldzīgs ugunsgrēku nodarītais posts Austrālijā, nākamceturtdien piedalīties labdarības pasākumā Rīgā. Būs iespēja parādīt ne tikai solidaritāti ziedojot, bet arī savu aso prātu un, iespējams, kārtīgi izballēties.

Pasākumā būs dzīvā mūzika, klātesošajiem būs iespēja piedalīties izsolē, loterijā vinnēt kampaņas atbalstītāju sarūpētās pārsteiguma balvas, tāpat varēs pārbaudīt savas zināšanas par Austrāliju viktorīnā. Visi ienākumi no izsoles un ieejas biļetēm, kā arī daļa no bāra ietirgotā tiks novirzīti, lai palīdzētu Austrālijas ugunsgrēkos cietušajiem. Viena no ziedotātājām, kas vēlas atbalstīt Austrālijas ugunsgrēkos citušos, ir gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa – māksliniece labdarbības akcijas izsolei dāvājusi savu gleznu.

“Nevaru mierīgi noskatīties, kas notiek Austrālijā, tik ļoti gribas kaut kaut nedaudz palīdzēt. Tā vieta man ir īpaši tuva, jo agrāk tur pāris gadus dzīvoju un tagad ir ļoti skumji, redzot tās vietas izpostītas... Redzot, cik ļoti tur cilvēki palīdz viens otram un kas tiek darīts citās valstīs, es nolēmu organizēt labdarības pasākumu. Tāpēc 16. janvārī aicinām visus atbalstītājus pulcēties plkst. 19:00 Vecrīgā, “House 12” bāra 2.stāvā, lai kopīgi piedalītos labdarības pasākumā,” stāsta Dace Kalēja. Ieeja koncertā bez maksas. Lai piedalītos loterijā, minimālais ziedojums  ir 5 eiro. Ja vēlaties palīdzēt, ziedojot kādu balvu izsolei vai uzstājoties pasākumā ar savu stāstu par Austrāliju, lūdzam sazināties ar Daci Kalēju privāti dacekaleja@gmail.com vai pasākuma Facebook lapā!

 

Lasītākās ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti