Dalies:

Rīgā būs iespēja noskaidrot visu par mācībām ārzemēs

Rīgā būs iespēja noskaidrot visu par mācībām ārzemēs
  • 20. Sep. 2019

Sestdien, 21.septembrī Rīgā notiks ikgadējā specializētā izstāde “Starptautiskās Izglītības Dienas”. Vairāk nekā 70 dalībnieki iepazīstinās ar izglītības iespējām vairāk nekā 100 mācību iestādēs dažādās pasaules valstīs - universitātēs un augstskolās, vidusskolās un profesionālajās koledžās, starptautiskajās angļu valodas skolās.

Pirmo reizi Latvijas izglītības izstāžu vēsturē uz Rīgu brauc 9 universitātes no Lietuvas, kuras piedāvās mācību programmas angļu valodā. Klaipēdas universitāte piedāvās programmas arī krievu valodā.

Kā jau katru gadu, liels dalībnieku skaits pārstāvēs Lielbritāniju. 11 augstākās izglītības iestādes pārstāvēs Nīderlandi. Šis ir lielākais holandiešu dalībnieku skaits, kas jebkad ir piedalījies izglītības izstādē mūsu valstī. Izstādē piedalīsies arī mācību iestāžu pārstāvji no Vācijas, Šveices, Itālijas, Beļģijas, Polijas, Dānijas, Somijas, Kanādas, ASV un citām valstīm.

Lasītākās ziņas valstī

“Starptautiskās Izglītības Dienas” Latvijā notiek no 2005.gada. Izstādes organizators - ārzemju izglītības aģentūra Baltic Council for International Education, kura ir arī oficiālais britu starptautisko IELTS, Cambridge English, ACCA un citu eksāmenu centrs.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti