Dalies:

Rīgā aizvadīts Latvijas simtgadei veltīts starptautisks biznesa forums "Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju"

Rīgā aizvadīts Latvijas simtgadei veltīts starptautisks biznesa forums "Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju"
  • 29. May. 2020
  • 22.51

20. un 21. jūnijā Rīgā norisinājās starptautisks biznesa forums "Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju", piedāvājot izzināt pasaules tendences, noskaidrot nākotnes profesijas, iedvesmoties no pieredzējušiem lektoriem, diskutēt un dalīties savā pieredzē, paplašināt savu kontaktu loku un satikt iedvesmojošus cilvēkus.

Šobrīd uzņēmējdarbības vidē arvien lielāku nozīmi iegūst tehnoloģijas un digitalizācija, mainās uzņēmējdarbības un nodarbinātības veidi, profesijas izzūd un rodas jaunas, turklāt jaunās paaudzes izrāda citas intereses un motivāciju.

Foruma centrālā tēma - pasaules tendences un iespējas, ko tās sniedz šodien, mūsu valsts simtajā pastāvēšanas gadā. Pasākumā, atskatoties uz Latvijas simts gadiem, tika apzinātas mūsdienu iespējas un vērsts skats nākotnē, izvērtējot pasaulē notiekošās pārmaiņas, kas ietekmē ikviena dzīvi un izaugsmi.

Lasītākās ziņas valstī

Divu dienu pasākumu ietvaros notika gan ārvalstu, gan Latvijas ekspertu uzstāšanās, veiksmes stāstu prezentācijas, divpusējās biznesa tikšanās, uzņēmumu apmeklējumi, kā arī projekta “Atgriezies un strādā Latvijā!” aktivitātes.

 

Pasākuma lekciju, diskusiju un priekšnesumui video pieejami LIAA youtube kontā šeit.

Visi pasākuma iedvesmojošie mirkļi fotogrāfijās šeit.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti