Dalies:

Rietumkrasta latviešu izglītības centrā atceltas šī gada vasaras aktivitātes

Rietumkrasta latviešu izglītības centrā atceltas šī gada vasaras aktivitātes
  • 11. May. 2020

Pandēmijas dēļ atceltas plānotās vasaras aktivitātes Rietumkrasta latviešu izglītības centrā, ASV. Tas nozīmē, ka šogad tur nenotiks talka, Jāņu svinēšana, Kursas vasaras vidusskola un Mežotnes bērnu nometne.

Rietumkrasta latviešu izglītības centrs (RKLIC) savā Facebook lapā raksta, ka šis lēmums diemžēl bija vienīgā izvēle, jo Covid-19 situācija turpina strauji mainīties un jāievēro visi piesardzības pasākumi. Centrs uzsver, ka tā visaugstākā prioritāte ir dalībnieku, brīvprātīgo, darbinieku un atbalstītāju drošība un veselība. Visas iemaksas un programmas dalību maksas tiks atmaksātas.

RKLIC raksta: “Nometnes vide būtiski ierobežo iespējas uzturēt sociālās distances prasības, kas turpina būt spēkā Vašingtonas štatā un, visticamāk, arī turpināsies visu vasaru. Kopā sanākšana ar draugiem, ģimenēm, un sabiedrībā turpina radīt nopietnu risku gan bērniem, gan pieaugušajiem. Medicīniskās pārbaudes aprīkojumi ir ierobežoti, un bez potēšanas iespējas diemžēl RKLIC nav iespējas piedāvāt pēc noteikumiem drošu veidu turpināt programmas klātienē.”

Lasītākās ziņas valstī

Tomēr Rietumkrasta latviešu izglītības centrs pēta iespējas izveidot virtuālas programmas, un tad par tām tiks ziņots. 

Ja ir jautājumi, tad jāsazinās ar: info@rklic.org.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti