Dalies:

Režisors Alvis Hermanis: Vajag kārpīties

Režisors Alvis Hermanis: Vajag kārpīties
LETA/Paula Čurkste
  • 28. Apr. 2020

Lai nodrošinātu nodarbošanos sev un Jaunā Rīgas teātra trupai, Alvis Hermanis kopā ar rakstnieku Jāni Joņevu sācis darbu pie jauna seriāla “Aģentūra”. Tā darbība risināsies mūsdienu Rīgas reklāmas aģentūrā, intervijā Latvijas Televīzijai atklāj režisors.

"Scenārijs jau top. Pirmā daļa, var teikt, jau uzrakstīta. Šorīt man arī bija mēģinājums ar aktieriem. "Lodziņos", protams!", saka Hermanis, uzsverot, ka visiem jāspēj pielāgoties pašreizējiem apstākļiem. "Jebkas, kas ir noticis pirms marta, tā jau ir kaut kāda pilnīgi cita dzīve. Arī māksliniekiem nevajag ieņemt pozu, ka tagad upura loma un - lūdzu, mūs žēlojiet. Vajag kārpīties visiem! Kaut kas jāizdomā!”

Lasītākās ziņas valstī

No režisora teiktā noprotams, ka viņam padomā vēl citi krīzes laika projekti, taču par tiem daudz stāstīt Hermanis vēl nevēlas, jo "kultūras laukā konkurence būs asiņaina un bez žēlastības".

Hermanis arī norāda, šis kultūrai ir sava veida uzrāviena laiks. Pēc viņa domām - diez vai agrāk cilvēki ir patērējuši tik daudz kultūras kā šobrīd, jo "ko tad viņi vakaros mājās dara? Tās ir grāmatas, mūzika, kino, beidzot ar porno filmām, ko mēs arī šoreiz pie kultūras varētu pieskaitīt."

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti