Dalies:

Rekordliels skaits Latvijas ražotāju piedalās izstādē BAU Minhenē

Rekordliels skaits Latvijas ražotāju piedalās izstādē BAU Minhenē
  • 14. Jan. 2019

Pasaulē vadošajā būvniecības izstādē BAU Minhenē šogad Latviju pārstāves 11 ražotāji, kas ir mūsu valsts pārstāvniecības rekords, informē Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras pārstāvis Andrejs Mēters.

Kopumā izstādē Minhenē piedalās 2250 dalībnieki no 45 valstīm, tostarp, Latvijas. Šī gada izstāde ir sasniegusi rekordu - tās kopējā ekspozīcija ir kļuvusi par divām hallēm jeb 20 000 kvadrātmetriem lielāka. Kopējā ekspozīcijas platība sasniegusi 200 000 kvadrātmetrus.

Latvijas nacionālā stenda dalībnieki šogad ir tādi uzņēmumi kā SIA “AW Latvia”, SIA “Controlit Factory”, SIA “Dores fabrika”, SIA “WWL Houses”, SIA “Stiga RM” un SIA “VMS Timber”.

Lasītākās ziņas valstī

Savukārt SIA “Cewood”, SIA “Glastik”, SIA “Ripo fabrika”, SIA “Silk Plaster Group”, SIA “Žogu fabrika” izveidojuši savus individuālos stendus produktu hallēs.

Īpaša vieta izstādē BAU ir atvēlēta jauniem produktiem, tehnoloģijām un nozares virzītājiem, piemēram, digitālie procesi un arhitektūra, integrētās sistēmas un konstrukcijas, viedais apgaismojums un ēkas, savienotā telpa dzīvošanai un darbam.

Izstāde BAU Minhenē notiks no 14. janvāra līdz 19. janvārim.

Izstādi rīko Vācijas uzņēmums “Messe München“, kura oficiālais pārstāvis Latvijā ir Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK). AHK sniedz arī atbalstu uzņēmumiem, lai pilnvērtīgi sagatavotos dalībai izstādē vai tās apmeklējumam.

BAU ir arhitektūras, būvmateriālu un būvsistēmu izstāde, kas notiek Minhenē, vienu reizi divos gados. Tas ir būvniecības nozares nozīmīgākais pasākums, kas pulcē vienkopus ļoti plašu starptautisku auditoriju: uzņēmējus, speciālistus un ekspertus, informējot klātesošos par jaunākajiem produktiem un risinājumiem būvniecības jomā, nozares attīstības tendencēm un virzieniem.

Plašāka informācija par izstādi BAU atrodama tās mājaslapā.

Foto: BAU Munchen/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti