Dalies:

Ravennas aizas tilts un burvīgie Ziemassvētku tirdziņi

Ravennas aizas tilts un burvīgie Ziemassvētku tirdziņi
  • 04. Oct. 2015

Ravennas aiza ir šaura un stāva aiza Elles ielejā, caur ko plūst Ravennas kalnu upe, izveidojot kaskādes un ūdenskritumus. Lielākie ūdenskritumi ir Lielais Ravennas ūdenskritums (der große Ravenna-Fall, 16 metru augsts) un Mazais Ravennas ūdenskritums (der kleine Ravenna-Fall, 6 metru augsts). Švarcvaldes tūrisma uzņēmuma Hochschwarzwald Torurismus izveidotā taka gar vecām zāģētavām, dzirnavām un virvju fabriku ved ceļotājus caur Ravennas aizu.

Ja esat izlēmis doties uz Ravennas aizu, Jums nepieciešams izvēlēties ērtus apavus. Karstās vasaras dienās zaļās egles dod pavēni, lietus laikā ir nepieciešams ievērot īpašu uzmanību, jo koka celiņi un trepes var būt slidenas! Aizas lejasdaļā atrodas 37 metru augsts Ravennas tilts (Ravennabrücke), pa kuru iet elles ielejas vilciens. Tur atrodas arī Svētā Osvalda kapela, kas būvēta 1148. gadā, un viesnīca Hofgut Sternen, kurā 1770. gadā nakšņoja Marija Antuanete un deviņus gadus pēc tam – Johans Volfgangs fon Gēte.

Ravennas aiza bez maksas ir pieejama jebkurā gada laikā. Īpaši skaisti savu apmeklējumu ir ieplānot pirms Ziemassvētku laikā, kad iespējams izbaudīt brīnišķīgo Ziemassvētku tirdziņu, ko pamatoti dēvē par vienu no burvīgākajiem Vācijā!


Ravennas aizas koordinātes: 47.918322, 8.089786

Ieskaties pastaigā pa Ravennas aizu!

Piesaki sev naktsmājas Bērzainē – Latviešu kultūras centrā un viesu namā Freiburgā jau tūlīt! Mēs piedāvāsim labākās istabiņas par izdevīgāko cenu! Vēlies atpūsties uz nedēļu? Vari rēķināties ar vēl 20% atlaidi!

Biroja tālr: +49 (0) 761 53340
Mob.: +49 (0) 176 555 53340
E-pasts: berzaine@latviesi.com

Foto: CC0 licence
Informācija aktualizēta 2016. gada 12. jūlijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti