Dalies:

Publisko izdevumu komisijā spriedīs par valsts finansējuma izlietojumu Latvijas simtgades kultūras pasākumiem

Publisko izdevumu komisijā spriedīs par valsts finansējuma izlietojumu Latvijas simtgades kultūras pasākumiem
  • 19. Dec. 2018

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputāti trešdien, 19.decembrī, spriedīs par Latvijas valsts simtgades ietvaros organizēto kultūras pasākumu valsts finansējuma izlietojuma principiem, informē Saeimas Preses dienests.

Valsts kontrole jau iepriekš vērsusi deputātu uzmanību uz to, ka Kultūras ministrijai būtu nepieciešams nodrošināt sabiedrībai un Ministru kabinetam pilnīgu, skaidri saprotamu un izsekojamu informāciju par valsts simtgades pasākumiem, kā arī par to īstenošanai paredzēto un izlietoto finansējumu. Savukārt pavisam nesen plašu rezonansi par valsts budžeta finansējuma izlietojuma samērīgumu sabiedrībā izraisīja valsts simtgades ietvaros organizētais koncerts “Mīlestības vārdā. 18+”, pirms plānotās sēdes uzsvēra Publisko izdevumu komisijas priekšsēdētājs Kaspars Ģirģens.

Uz sēdi komisija aicinājusi pārstāvjus no Kultūras ministrijas, Finanšu ministrijas, Valsts kontroles un Iepirkumu uzraudzības biroja.

Lasītākās ziņas valstī

Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde notiks trešdien, 19.decembrī, pulksten 12.00 sēžu zālē Jēkaba ielā 6/8, 306.telpā.

Foto: Latvia 100/Flickr

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti