Dalies:

Printful ierindojas ASV straujāk augošo uzņēmumu topā

Printful ierindojas ASV straujāk augošo uzņēmumu topā
  • 14. Aug. 2019

Draugiem Group uzņēmums Printful iekļuvis prestižajā Inc.com ASV straujāk augošo uzņēmumu sarakstā, ieņemot 564. vietu ar 786% izaugsmi starp visiem ASV uzņēmumiem. Printful kopējais aprozījums 2018. gadā bija 77 miljonus dolāru, bet 2017. gadā - 46 miljoni dolāri. Un tā kā uzņēmums aug, tas meklē arī papildspēkus!

“Printful finanšu rādītāji, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pieauguši par gandrīz 70 procentiem. Lai turpinātu šādu izaugsmi, plānojam izplesties aizvien jaunos tirgos, atverot birojus un ražotnes, kā arī nemitīgi strādājam pie jauniem produktiem un integrācijām. Lai to sasniegtu, mums vajadzīgs komandas papildinājums ar jauniem talantiem“ – pievienoties Printful aicina uzņēmuma līdzdibinātājs un izpilddirektors Dāvis Siksnāns, piebilstot, ka tehnoloģiju uzņēmumā strādā ne tikai programmētāji, bet gan plašs spektrs biznesa speciālistu.

Printful ir privāta kompānija, kuras īpašnieki ir Draugiem Group dibinātāji Lauris Liberts un Agris Tamanis. Printful Latvijas uzņēmums saņēmis vairākus apbalvojumus kā gada preču zīme, eksporta spējīgākais uzņēmums, uzvarējis start-up zīmolu topā un saņēmis apbalvojumu par iekļaujošu darba vidi. Šobrīd a/s “Printful Latvia” ir atvērtas 40 vakances IT, finanšu, dizaina, ražošanas un administrācijas pozīcijās.

Lasītākās ziņas valstī

Printful Inc. ir ASV reģistrēts apdrukāšanas ārpakalpojumu uzņēmums, kas ietilpst Latvijas uzņēmumu grupā Draugiem Group. Savukārt a/s “Printful Latvia” ir Printful Inc. meitas uzņēmums ar centrālo biroju Rīgā, kas nodrošina Printful programmatūras izstrādi, mārketinga, klientu atbalsta, tirgus izpētes, finanšu pakalpojumus. Printful Inc. strādā Ziemeļamerikas tirgum ar struktūrvienībām ASV (Losandželosā, Kalifornijā un Šarlotā, Ziemeļkarolīnā) un Meksikā (Tihuanā). Eiropas pasūtījumus nodrošina meitas uzņēmums Latvijā a/s “Printful Latvia”. Lai straujāk attīstītos spāniski runājošās valstīs, šovasar atvērts Printful birojs Barselonā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti