Dalies:

Prezidents tiešsaistē lasīs lekciju skolēniem un atbildēs uz jautājumiem par Latvjias neatkarību

Prezidents tiešsaistē lasīs lekciju skolēniem un atbildēs uz jautājumiem par Latvjias neatkarību
Valsts prezidenta kanceleja/ Ilmārs Znotiņš
  • 30. Apr. 2020

Kādi bija neatkarības atjaunošanas kustības mērķi un vērtības, un kāda ir Latvijas neatkarības atjaunošanas nozīme Eiropas un pasaules vēsturē? Šiem jautājumiem Valsts prezidents šodien pievērsīsies tiešsaistes lekcijas "Kāpēc 4.maijs?" laikā, kas paredzēta visiem vecāko klašu skolēniem, informē Valsts prezidenta kancelejā.

Lekcija veltīta Latvijas neatkarības atgūšanas 30.gadadienai, kas tiks sagaidīta pirmdien, 4.maijā.

Levits ir ne vien pašreizējais valsts vadītājs, bet arī toreiz - Atmodas laikā - aktīvi darbojās Latvijas brīvības centienu atbalstītāju vidū. Tieši viņš ir 1990. gada 4. maija Latvijas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors. 

Lasītākās ziņas valstī

Lekcija noritēs no plkst.13 līdz 13.40 pēc Latvijas laika. Valsts prezidenta lekcijas garums būs apmēram 15 minūtes, pārējo atvēlot skolēnu jautājumiem.

Jautājumus prezidentam var iesūtīt gan pirms lecijas, gan tās laikā. Tas izdarāms, rakstot lietotnē "WhatsApp" vai īsziņās uz tālruņa numuru +371 28654369.

Lekciju būs iespējams skatīties Valsts prezidenta kancelejas "YouTube" kontā, prezidenta mājaslapā, kā arī  "Facebook" kontā vai "Twitter" kontā.
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti