Dalies:

Preču piegādi uz ārvalstīm uzsāk pašmāju ražotāju portāls savi.lv

Preču piegādi uz ārvalstīm uzsāk pašmāju ražotāju portāls savi.lv
  • 20. Dec. 2016

Ņemot vērā ievērojamo pieprasījumu, pašmāju ražotāju iepirkšanās portāls Savi.lv no šodienas uzsāk preču piegādi uz ārzemēm. Tā rezultātā, tepat Latvijā ražotas preces uz svētkiem saņems ne tikai vietējie Lavijas iedzīvotāji, bet arī latvieši citviet Eiropā, kā arī Austrālijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Par iespēju pasūtīt preces ar piegādi uz ārzemēm īdz šim ir saņemti pieprasījumi no latviešiem tādās pasaules valstīs, kā Lielbrītānija, Nīderlande, Vācija, Zviedrija, Amerikas Savienotās Valstis, un citviet pasaulē. Īpaši aktīvi par portālā Savi.lv pieejamo pašmāju ražotāju produktu piegādi ārpus Latvijas interesējas sākot ar adventes laiku, tuvojoties svētkiem.

Visbiežāk pircēji interesējas par galda spēlēm, apģērbiem un aksesuāriem - adītām apaļšallēm un cepurēm ar latviskām rakstu zīmēm, Nela Strenge Gems auskariem, kā arī Katrīnas Modes Nama svārkiem. Tāpat pieprasījums ir pēc veselīga uztura precēm - Bee Bite pastilām, medu ar ogām un citiem vietējiem gardumiem.

Lasītākās ziņas valstī

Mārtiņš Ozols Ozoliņš, Savi.lv vadītājs: "Neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā tas atrastos, ikviens latvietis ciena un uzticas vietējai, īpaši mājražotāju radītai produkcijai. Ņemot vērā pieprasījumu un pašmāju preču pievienoto vērtību, nolēmām tieši pirms svētkiem uzsākt preču piegādi arī uz ārzemēm. Vēlamies, lai svētkos ikkatram latvietim būtu iespēja iepriecināt sevi un tuviniekus ar Latvijas sajūtu savās mājās."

Sūtījumus uz ārzemēm Savi.lv nodrošinās ar Latvijas Pasta starpniecību. Pircējiem būs pieejami divi piegādes veidi: ekonomiskais un ekspresspasts. Kopumā preču piegāde tiks nodrošināta uz 56 pasaules valstīm.

Savas preces iegādei Savi.lv piedāvā gan jau pazīstami un populāri pašmāju ražotāji, gan arī mazi tirgotāji un mājražotāji, kuri preces ražo nelielā skaitā un līdz šim tās nav bijušas pircējiem viegli pieejamas. Pašmāju ražotāju iepirkšanās portālā Savi.lv divu mēnešu darbības laikā pārdots jau vairāk nekā 3000 preču un aizvien palielinās pieprasījums ne tikai no vietējiem pircējiem, bet arī Latvijā ražotu preču cienītājiem ārzemēs.

Par Savi.lv:

Pašmāju ražotāju izstrādājumu iepirkšanās portāls Savi.lv darbību uzsāka šī gada oktobrī ciešā sadarbībā ar aktīvākajiem Latvijas produktu ražotājiem. Iepirkšanās protālā Savi.lv ir pieejami: apģērbi/aksesuāri, pārtika, preces bērniem, dažādi pakalpojumi - piedāvājumi restorānos un kafejnīcās, kā arī daudzveidīgs atpūtas un izklaides pakalpojumu klāsts. Portāls ik nedēļu, kā arī uz sezonālajiem svētkiem nodrošina īpašus piedāvājumus, kā arī projektus, ar mērķi atbalstīt talantīgus latviešu ražotājus. Savi.lv mērķis ir popularizēt Latvijā ražoto preču unikalitāti vietējo iedzīvotāju vidū, kā arī uzlabot produktu ražošanas attīstību.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti