Dalies:

Portāls “Labs of Latvia” piedzīvojis vizuālas pārvērtības

Portāls “Labs of Latvia” piedzīvojis vizuālas pārvērtības
  • 22. Feb. 2019

Tehnoloģiju un inovāciju portāls Labs of Latvia pieejams jaunā vizuālā veidolā, kļuvis pārskatāmāks, daudzveidīgāks un lietotājiem draudzīgāks.

Tīmekļa vietnē pieejama informācija par jaunāko inovāciju un tehnoloģiju jomās, tāpat, kā tas bija ierasts līdz šim. Tāpat arī tur var atrast informāciju par Latvijā sastopamiem izciliem zinātnes, inovāciju un biznesa piemēriem. “Labs of Latvia” izceļ tehnoloģiju skautus jeb cilvēkus, kas palīdz uzņēmumiem atrast zinātnisko kapacitāti inovatīvu produktu radīšanai. Portālā atrodama pārskatāma un ērta “ceļa karte” par atbalsta iespējām dažādās uzņēmējdarbības stadijās.

Portāla mērķis ir informēt, iedvesmot un iedrošināt uzņēmējus, zinātniekus, investorus un citus interesentus meklēt attīstības iespējas, sadarboties un kopīgi attīstīt inovāciju un tehnoloģiju vidi Latvijā.

Ikviens ir aicināts izmantot Labs of Latvia kā iespēju pastāstīt par mūsu labajiem darbiem, kā arī par uzņēmēju un zinātnieku sasniegumiem. Lai ievietotu informāciju portālā, sūti to uz labs@liaa.gov.lv.

Foto: PUblicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti