Dalies:

Pirmo reizi Stokholmā būs iespēja kārtot Valsts valodas prasmes pārbaudi

Pirmo reizi Stokholmā  būs iespēja kārtot Valsts valodas prasmes pārbaudi
  • 19. Feb. 2019

Pirmo reizi Stokholmā tiek piedāvāta iespēja kārtot Valsts valodas prasmes pārbaudi un saņemt Valsts valodas prasmes apliecību! 

Pieteikties Valsts valodas prasmes pārbaudes kārtošanai var līdz 4.martam! 

VVPP notiks 30. martā Stokholmas Latviešu skolā, Sollentūnā, Sollentunavägen 189.

Lasītākās ziņas valstī

Konsultācijas  9. martā pl. 11-12, Stokholmas latviešu skolā. 

Sestdien, 30. martā, Stokholmas jauniešu klubs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC)  Latvijā un Stokholmas latviešu skolu (SLS) piedāvā iespēju skolēniem un studentiem, kā arī citiem interesentiem pārbaudīt latviešu valodas zināšanas, kārtojot Valsts valodas prasmes pārbaudi. Valsts valodas prasmes pārbaudes uzdevums ir novērtēt personas latviešu valodas prasmes līmeni. Valsts valodas zināšanu apjoms tiek iedalīts trīs valodas prasmes līmeņos: A - pamata līmenis, B -vidējais līmenis, C - augstākais līmenis.  Valsts valodas prasmes pārbaudē ir divas daļas - mutvārdu un rakstveida. Par sekmīgi nokārtotu valsts valodas prasmes pārbaudi, persona saņem valsts valodas prasmes apliecību, kuru var izmantot, piemēram, stājoties augstskolā Latvijā, piesakoties darbā vai arī kārtojot Latvijas pilsonību. Valsts valodas prasmes pārbaudes eksaminatori būs no Latvijas, no Valsts izglītības satura centra. 

Ja Tev ir interese kārtot Valsts valodas pārbaudi vai arī vēlies uzzināt vairāk par šo iespēju, sazinies ar Ilzi Jundzi-Lundegrani: tel. 070-8979758, e-pasts: ilze.jundze.lundegran@stockholm.se

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti