Dalies:

Pirmā latviešu valodas apguves nometne remigrantu ģimenēm

Pirmā latviešu valodas apguves nometne remigrantu ģimenēm
LVA
  • 29. Oct. 2019

No 21. līdz 24. oktobrim Lilastē remigrantu ģimenes piedalījās latviešu valodas apguves nometnē, ko organizēja Latviešu valodas aģentūra. Mācījāmies valodu ar mākslas, dziesmu, kulinārijas un improvizācijas palīdzību. 

Daudzveidīgās nodarbības, ģimeņu meistarklases, neformālā gaisotne palīdzēja  kopā ar Latviešu valodas aģentūras metodiķiem stiprināt remigrantu kopienu, to piederības izjūtu Latvijai. Aapgūt valodu palīdzēja Dace Anstrate, Daina Grosa, Iveta Miloslavska, Lingita Lina Bopulu, Elita Patmalniece, Kaspars Zemītis, Ēriks Dreibants, bungu studija „Kristaps JS”, Valdis Sils, Dita Nitiša, Dzintars Rožkalns, Anda Štoka-Šņepste, Ija Groza, Daina Bumbiere un SIA „3k studija”. 

Lasītākās ziņas valstī

Latviešu valodas aģentūra ir Izglītības un zinātnes ministrijas pārraudzībā esoša tiešā pārvaldes iestāde, kuras darbības mērķis ir veicināt latviešu valodas – Latvijas Republikas valsts valodas un Eiropas savienības oficiālās valodas – statusa nostiprināšanu un ilgtspējīgu attīstību.  Jau vairāk kā četrus gadus Latviešu valodas aģentūra arī organizē tālākizglītības kursus pedagogiem, kas strādā ar remigrantu un imigrantu bērniem. 

Nometnes vadītāja Latviešu valodas aģentūras metodiķe Ērika Pičukāne.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti