Dalies:

Piesakies tiešsaistes darba intervijām! Reģistrētas jau 725 darba vietas ar algu virs 1000 eiro

Piesakies tiešsaistes darba intervijām! Reģistrētas jau 725 darba vietas ar algu virs 1000 eiro
CC0 licence
  • 22. Aug. 2019

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina darba meklētājus reģistrēties dalībai tiešsaistes darba dienā, kas 26.septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies Eiropas darba dienu platformā. Tā ir lieliska iespēja darba meklētājiem atrast piemērotu darbu Latvijā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Šobrīd tiešsaistes darba dienai ir jau pieteikušies vairāk nekā 150 darba meklētāju, savukārt darba devēji ir reģistrējuši jau 725 brīvas darba vietas ar atalgojumu virs 1000 eiro, pārstāvētas ir tādas nozares kā informācijas tehnoloģiju pakalpojumi (“Tieto Latvia”, “Evolution Latvia”), rūpniecība un ražošana (“Polipaks”, “Dinnair”, “SSI Schaefer Latvia”, “Severstal Distribution”, “Stiga RM”, “Valmieras stikla šķiedra”), pārtikas ražošana (“Meat Union”, “Orkla Latvia”), būvniecība (“Skonto PREFAB”, “Skonto Plan”), apdrošināšanas pakalpojumi (“BTA Baltic Insurance Company”), transporta pakalpojumi (“Rīgas satiksme”), mazumtirdzniecība (“Paul Mason Properties – IKEA”, “VITA mārkets”), veselības aprūpe (“Jelgavas poliklīnika”), citi pakalpojumi (“AMPLEXOR”, “Your Move”), darbu piedāvā arī Nacionālie bruņotie spēki.

Lai pieteiktos vēlamajai vakancei un pasākuma dienā – 26. septembrī - ieplānotu darba intervijas laiku tiešsaistē, darba meklētājam savs profils jāreģistrē Eiropas darba dienu platformas sadaļā „Darbs un karjera Latvijā 2019”.

Lasītākās ziņas

Pasākuma laikā uz reģistrēto lietotāju jautājumiem tiešsaistē atbildēs NVA, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvj

Papildu informāciju var uzzināt, sazinoties ar tiešsaistes darba dienas EURES koordinatoru Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422).

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti