Dalies:

Pieejamas video pamācības SIF projekta pieteikuma sagatavošanai

Pieejamas video pamācības SIF projekta pieteikuma sagatavošanai
  • 21. Feb. 2020

Projektu rakstīšana ne vienmēr ir viegls darbs. Ilgi un rūpīgi izlolota ideja jāspēj uzlikt arī uz papīra saprotamā veidā, norādot svarīgāko, lai tā atbilstu konkursa nosacījumiem un būtu iespēja cīnīties par finansējumu projekta īstenošanai.

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) izveidojis video pamācības projekta pieteikuma sagatavošanai programmā "Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam".

Šajā programmā projektus var īstenot Latvijas Republikā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, kas pārstāv Latvijas diasporas ārvalstīs intereses vai ārvalstī reģistrēta sabiedriskā organizācija, kas pārstāv Latvijas diasporu ārvalstīs. SIF uzskata par svarīgu sniegt atbalstu un konsultēt arī tos projektu iesniedzējus, kurus nav iespējams satikt klātienē.

Lasītākās ziņas

Tāpēc izveidotas divas video pamācības, kurās iekļauts skaidrojums par katru no veidlapas punktiem, piemēri, kā arī sasaiste ar konkursa nolikuma punktiem.

Video pamācība - projekta pieteikuma veidlapa​

 

Video pamācība - projekta budžeta veidlapa​

Papildu video pamācībām, Sabiedrības integrācijas fonda darbinieki atbild uz jautājumiem izmantojot e-pastu konkursi@sif.gov.lv vai Skype: sif.konkursi. 

Programmas "Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam" konkurss noslēgsies 12.martā. Projektu pieteikumus var iesniegt elektroniska dokumenta formā, personīgi vai pa pastu.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti