Dalies:

Piedāvā aktivitāšu kalendāru vecākiem un bērniem

Piedāvā aktivitāšu kalendāru vecākiem un bērniem
CC0 licence
  • 04. Apr. 2020

Ja vecāki vēlas ar savām atvasēm kopā jautri un interesanti pavadīt laiku, bet pašiem ideju rezerves sāk izsīkt, talkā varētu nākt LSM.LV sagatavotais aktivitāšu kalendārs aprīlim. Tajā katrai dienai ieteikta kāda aktivitāte, jauna kārtība kā lietas darīt vai kopā ar vecākiem pastrādājama delverība.

Viens no ieteikumiem ir sarīkot "ačgārno dienu", kurā atļauts tas, kas parasti liegts.  Ačgārnajā dienā varat gūt prieku un arī dažas atziņas par to, kāpēc kādi aizliegumi nepieciešami, ko labu tie dod. Piemēram, izvēlējāties ēst konfektes pusdienu vietā, tad neatkāpieties no iecerētā ne soli, ja neguļat diendusu, tad izturiet bez gulēšanas līdz vakaram. Pirms ačgārnās dienas pārrunājiet dažus noteikumus un robežas, ko ievērot, jo visi cilvēki nebūs ieplānojuši ačgārno dienu, tāpēc sabiedriskās vietās tomēr noteikumi būs jāievēro, iesaka LSM.LV.

Citās dienās varat iemācīties runāt "pupiņvalodā", apgūt jaunas dziesmas un tās izpildīt kopā vai sarakstiet grāmatu.

Lasītākās ziņas

Tā kā ļoti daudz uzturēties ārpus mājām šobrīd nav vēlams, sarīkojiet pikniku istabā, pirms tam kopā pagatavojot visus našķus un kārumus.

Pilnu aktivitāšu kalendāru ar piedāvājumu katrai aprīļa dienai, atradīsiet šeit. Tāpat varat ielūkoties arī LSM.LV bērnistabā, kur atrodamas vēl daudz citas aktivitātes un saturs bērniem.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti