Dalies:

Piedalies! Radīta pirmā tiešsaistes izaugsmes spēle latviešu valodā “Atrodi savu aizraušanos”

Piedalies! Radīta pirmā tiešsaistes izaugsmes spēle latviešu valodā “Atrodi savu aizraušanos”
  • 11. Nov. 2019
  • 22.28

Pilnā sparā rit pieteikšanās pirmajai on-line izaugsmes spēlei, kas sāksies 28. jūnijā. Tajā 15 dienu laikā katrs dalībnieks ar vieglām un interesantām metodēm atradīs 2-3 virzienus, kuros meklēt savu sapņu darbu.

“Latvijā tikai 13% strādājošo uz darbu iet ar prieku. Ārzemēs statistika ir tikai par procentu lielāka. Lai arī bieži pierodam, ka tā tam jābūt - īpaši, ja pirmajā paaudzē aizbrauc uz ārzemēm un Tev sevi jāpierāda -, tas var novest pie izdegšanas, dažādām veselības problēmām. Tāpēc mums ir jādara viss, lai atrastu darbu, uz kuru ejam ar prieku, un tā rādītu piemēru arī nākamajām paaudzēm“, ar apņēmību stāsta spēles radītājs, starptautiskais mācību treneris Zuarguss.

Lasītākās ziņas

Arī pats treneris ir bijis statistikas “melnajā” pusē. “Biju turīga mediju uzņēmuma īpašnieks, vadīju 60 cilvēkus, man bija viss, ko parasti var vēlēties. Kādā brīdī sapratu, ka vairs nedaru to, kas patiesi patīk, bet izmocīju vēl pāris gadus. Protams, ka tas noveda gan pie “pilnā komplekta” - augsta stresa līmeņa un izdegšanas. Sāku pētīt savu aizraušanos, un sapratu, ka patiesi patīk palīdzēt citiem cilvēkiem attīstīties, atvērt savu potenciālu. To, kāds enerģijas līmenis ir tagad, kad esmu nonācis īstajā vietā, novēlu katram - tāds mērķis arī bija, radot šo spēli,” savā pieredzē dalās Zuarguss.

Treneris spēlē pieejamās metodes vācis, apkopojis un salicis viegli uztveramā formā. Pieredze gūta, 8 gadus strādājot ar augsta līmeņa starptautisku uzņēmumu vadību emocionālā intelekta treniņos. Treniņi ietver komunikāciju, motivāciju, stresa vadību, pārmaiņu vadību un organizāciju kultūras uzlabošanu.

Tagad Zuarguss vēlas šīs zināšanas padarīt plašāk pieejamas latviešiem visā pasaulē.

On-line spēle “Atrodi Savu Aizraušanos” sāksies 28. jūnijā un ilgs 15 dienas.

Vairāk par spēli uzzini šeit.

Īpašs piedāvājums visiem Latviesi.com kopienas biedriem! Ierakstot “Piedalos” pie Latviesi.com Facebook lapas ieraksta, katrs piedalās loterijā, kurā ir iespēja iegūt pieeju kādam no spēles līmeņiem - “Čaklais” vai “Darbīgais”. Laimīgo dalībnieku paziņosim 21. jūnijā plkst. 17:00 (Latvijas laiks).

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti