Dalies:

Pieaugušo latviešu valodas stundas Stokholmā!

Pieaugušo latviešu valodas stundas Stokholmā!
  • 14. Sep. 2019

JAUNUMS STOKHOLMAS LATVIEŠU SKOLĀ - PIEAUGUŠO KLASE!

Domājot par Stokholmas Latviešu skolu, rodas asociācijas ar kopā būšanu. Ne tikai bērnu mācības, bet arī ģimenes kopā būšana, latviska kopā būšana ir skolas būtība. Tāpēc jau vairākus gadus savā paspārnē piedāvājam apgūt latviešu valodu pieaugušajiem, lai arī citiem ģimenes locekļiem, kas ikdienā runā citā “mēlē”, dotu iespēju pievienoties mūsu sirsnīgajam pulkam, būt kopā.

Esam sagatavojuši anketu, lai noskaidrotu, cik liela interese ir turpināt vai sākt latviešu valodas apguvi pieaugušajiem. Ja anketa apliecinās, ka vēlme ir, nodarbības varēsim sākt jau šā gada 5. oktobrī. 

Lasītākās ziņas

Mums ir lieliska skolotāju grupa, kuras kopā vai katra atsevišķi katru sestdienu divas stundas veltīs interesantām nodarbībām – Ilze Jundze Lundegran, Ingrīda Leimanis, Signe Rirdance un Maija Janus. Katra ieliks savu zināšanu un savas īpašās enerģijas daļu savos audzēkņos.

Maksa par apmācībām jārēķina, kā papildus audzēkņa (bērna) maksa skolā. Ja esi viens pieaugušais skolā, maksa SEK 600 par semestri, ja esi ar ģimeni un Tavā ģimenē ir viens bērns, kurš jau mācās skolā, sevi jārēķina kā otro audzēkni, tātad maksa par 2 audzēkņiem, jeb SEK 800 par semestri, ja ģimenē esiet vēl vairāk, kas skolojas latviešu skolā, maksa joprojām paliek SEK 800 par semestri.

Lūdzu piesakaties un piesakat savas otrās pusītes vai draugus, aizpildot intereses aptaujas anketu līdz šā gada 27. septembrim. Pēc tam apkoposim rezultātus un informēsim Jūs par grupas izveidi.

Stokholmas latviešu skolas valde

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti