Dalies:

Pie Londonas tilta noticis uzbrukums; Latvijas vēstniecībā var vērsties pēc palīdzības

Pie Londonas tilta noticis uzbrukums; Latvijas vēstniecībā var vērsties pēc palīdzības
  • 29. Nov. 2019

Pieci cilvēki ievainoti uzbrukumā ar nazi Londonā pie plaši apmeklētā Londonas tilta. Policija notikušo izmeklē kā ar terorismu saistītu incidentu.

Kāds vīrietis pie Londonas tilta sadūris vairākus cilvēkus un pēc tam meties bēgt, taču vairāki garāmgājēji viņu notvēruši. Vēlāk ieradusies policija un raidījusi vīrieša virzienā šāvienus. Tad iespējamais uzbrucējs aizturēts. Pēc incidenta slēgts Londonas tilts, tuvākie ceļi un metro stacija. Uzbrukuma vietu norobežojuši daudzi bruņoti likumsargi. Amatpersonas paudušas sašutumu par notikušo un seko līdzi notikumu attīstībai.

Latvijas vēstniecība Lielbritānijā aicina vērsties pēc palīdzības, ja tas nepieciešams. Ieraksts Facebook vēsta: "Sakarā ar notikušo incidentu uz London Bridge, ja esiet nonācis ārkārtas situācijā, lūdzam nekavējoties sazināties ar Latvijas vēstniecības Konsulāro nodaļu pa tālr. +44 7770 613540 vai ar ĀM Konsulārā departamenta dežurantu pa tālr. +371 26337711. Tie, kas atrodas notikumu tuvumā aicinām sekot vietējo varas iestāžu norādēm."

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti