Dalies:

"Personība fokusā" - jauna podkāstu un rakstu sērija

"Personība fokusā" - jauna podkāstu un rakstu sērija
SSE Riga
  • 04. Mar. 2020

“Person of interest” jeb “Personība fokusā” ir podkāsts, kurā satiksiet neparastas personības ar viedokļiem, kuros vērts ieklausīties. Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā (SSE Riga) podkāstu izveidojusi angļu valodā, lai palīdzētu iespējami plašai sabiedrībai “satikties” ar cilvēkiem, kuriem ir daudz interesanta, ko teikt par mūsdienu pasauli no visdažādākajiem aspektiem. Tikmēr portāls Latviesi.com piedāvās iknedēļas podkasta apskatu latviešu valodā.

Podkāsta “namatēvs” ir allaž interesantais sarunas partneris – žurnālists Maiks Koljers. Visi viesi viņa studijā ir kādas noteiktas jomas eksperti – uzņēmumu vadītāji, mākslinieki, mediju stratēģi, vadošie pētnieki no visas pasaules. Klausītāji gūs pietuvinātu ieskatu viņu dzīvēs un svarīgākajā, kas katram viesim stāstāms par savu pārstāvamo jomu – vai tā būtu ekonomika, banku sektors vai mediji.

Lasītākās ziņas

Šīs nedēļas “Person of Interest” ir uzņēmējs, jaunuzņēmumu advokāts un investors Andris K. Bērziņš. Trīsdesmit gadu garumā pats dibinājis un strādājis neskaitāmos jaunuzņēmumos, tagad viņš meklē izaicinājumu kārākos un neatlaidīgākos jaunos uzņēmējdarbības talantus, kuros ieguldīt. Daudzas no kompānijām, kurās Bērziņš šobrīd investējis, dibinājuši salīdzinoši jauni cilvēki. Un investors viņus raksturo kā “aizraujošu, jaunu paaudzi”.

“Daudzi no viņiem neatceras Padomju ēru. Viņi no pirmās dienas ir rietumnieciski domājoši, atvērti, ar lielisku angļu valodu un fantastiski ambiciozu domāšanu. Šādi cilvēki mani aizrauj,” neslēpj Bērziņš.

Visu rakstu par Andri K. Bērziņu lasiet Latviesi.com mājaslapā.

“Person of Interest” podkāstā līdz šim viesojušās arī tādas personības kā biznesa sieviete Baiba Rubesa, pētnieciskais žurnālists Drjū Salivans, vēsturnieks Džons Horns, animators un režisors Gints Zilbalodis un citas aizraujošas personības.

Visus “Personība fokusā”/"Person of Interest" podkāstus angļu valodā varat klausīties arī Spotify un Apple Podcasts vai noskatīties Youtube.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti