Dalies:

PBLA Kultūras Fonds aicina pieteikties 2019. gada piešķīrumiem

PBLA Kultūras Fonds aicina pieteikties 2019. gada piešķīrumiem
  • 25. Jan. 2019

Pasaules Brīvo latviešu apvienības Kultūras fonds dibināts 1972. gadā, ar uzdevumu atbalstīt latviešu kultūras saglabāšanu un jaunradi, kā arī latviskās izglītības pasākumus trimdā.  Līdzi laikam arī Kultūras fonda mērķi ir ievērojami mainījušies un šodien PBLA KF atbalsta projektus gan mītņu zemēs, gan Latvijā, kultūras, izglītības un jaunatnes darba jomās.

“Priecājamies par lielo un daudzveidīgo pieteikumu skaitu katru gadu, kas liecina par projektu vadītāju izdomu un neatlaidīgo darbu,” teica Kultūras fonda priekšsēdis Juris Ķeniņš.  “Īpaši pēdējos gados ir iesniegti daudzi projekti, kuros parādās sadarbība starp Latviju un tautiešiem ārpus tās un tas ir brīnišķīgi!”

Aicinām apmeklēt PBLA Kultūras fonda mājas lapu, kurā var lejuplādēt pieteikšanās veidlapu projektu atbalstam, kā arī iepazīties ar projektiem, kuri tikuši atbalstīti aizvadītajos gados. 

Lasītākās ziņas

Lapas adrese: http://www.pbla.lv/kulturas-fonds

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 1. marts.  Projektu izvērtēšanu veic PBLA KF valde un 11 nozaru vadītāji.  “Žēl, ka nevaram atbalstīt visus projektus – ikviens no tiem ir savā veidā vērtīgs un nozīmīgs, bet cenšamies katru gadu atbalstīt ap 15 - 16 projektu ar caurmēra piešķīrumu 1000 ASV dolāru apmērā,” piebilda Ķeniņš.

Ar nepacietību gaidām jauno pieteikumu klāstu līdz šī gada 1. martam.

PBLA Kultūras fonds

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti