Dalies:

PBLA aicina līdz 2. maijam iesūtīt pieteikumu KM izsludinātajam konkursam

PBLA aicina līdz 2. maijam iesūtīt pieteikumu KM izsludinātajam konkursam
  • 29. Apr. 2019

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi konkursu “Par Dziesmu un deju tradīcijas svētku ilgtspējas un Latvijas profesionālās kultūras un mākslas pieejamības nodrošinājumu diasporā 2019., 2020. un 2021. gadam”. Pasaules Brīvo Latviešu apvienībai (PBLA) organizācijas un biedrības pieteikumus var iesūtīt līdz 2. maijam, informē apvienība.

Kultūras ministrija sagaida vismaz divus lielos Dziesmu svētku projektus trijos gados, vismaz vienu semināru vai meistarklasi ar Latvijas koru vai deju kopu līdzdalību diasporā trijos gados, Latvijas koru vai deju kopu līdzdalību diasporai svarīgos notikumos ārzemēs.

Lūgums visām organizācijām un biedrībām vēlākais līdz 2. maija rītam (pēc Latvijas laika) PBLA pārstāvniecībā iesūtīt savus projektus visiem trim gadiem, neaizmirstot ieplānot sarīkojumus arī 2020. un 2021. gadam!

Lasītākās ziņas

Katram projekta pieteicējam – biedrībai vai organizācijai – PBLA pārstāvniecībā par savu projektu jāiesūta elektroniski aizpildīta projekta pieteikuma veidlapa. Tāpat arī PBLA pārstāvniecībā jāiesūta tāme par līdzekļu izlietojumu, ko pieprasa no KM.

Vismaz vienai trešdaļai no visiem profesionālās kultūras pieejamības projektiem (viesizrādes, koncerti, izstādes u.c. pasākumi) jābūt sarīkotiem Eiropas valstīs, savukārt ASV, Kanādai, Īrijai, Lielbritānijai, Austrālijai un Krievijai ik gadu (2019., 2020., 2021.) jānodrošina vidēji divi profofesionāli kultūras pieejamības projekti - viesizrādes, koncerti, izstādes u.c. pasākumi - ar vismaz 80 cilvēku dalību katrā pasākumā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti