Dalies:

Pašmāju LED gaismekļu ražotāji izgaismo ceļus Izraēlā

Pašmāju LED gaismekļu ražotāji izgaismo ceļus Izraēlā
Publicitātes foto
  • 17. Sep. 2019

Pēdējā pusotra gada laikā Izraēlā pašmāju LED gaismekļu ražotājs “Vizulo” nomainījis un uzstādījis vairāk kā 16 tūkstošus gaismekļu četru projektu ietvaros, kas sanāk apmēram 480 km garš ceļš.

Iecavas uzņēmums “Vizulo”, kas ražo iekštelpu un ārtelpu gaismekļus, eksportē savu produkciju uz 29 pasaules valstīm, tostarp uz Izraēlu. Šobrīd ražotājs LED gaismekļus uzstādījis četros Izraēlas reģionos - trešajā lielākajā Izraēlas pilsētā Haifā, uz Jūdejas un Samarijas reģiona valsts ceļiem, greznā lauku pilsētā Savionā, kura atrodas 11 km attālumā no Telavivas, kā arī izstāžu centrā “Muni expo”. Šo projektu ietvaros izstādīti četri dažādi “Vizulo” gaismekļu modeļi.

Publisko iepirkumu mērķis bijusi pilsētas apgaismojuma maiņa pret energoefektīviem gaismekļiem, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu. “Pēdējos gados ārvalstīs izteikti vērojama tendence nomainīt vecos gaismekļus pret videi un izmaksās draudzīgāku apgaismojumu, ko nodrošina LED apgaismojums”, komentē “Vizulo” valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš. Iepirkumu uzvarētājs tika noteikts pēc sekojošiem kritērijiem: sertifikācija, pieredze, cena un garantija, kur par atbilstošāko un konkurētspējīgāko piedāvājumu atzīts tieši “Vizulo” iesniegtais piedāvājums.

Lasītākās ziņas valstī

Latvijas uzņēmuma “Vizulo” apgrozījums aizvadītajā gadā pārsniedzis 8 miljonus eiro, kas ir par 46,5 % vairāk, nekā 2017. gadā, kas atbilst gada sākumā izteiktajām prognozēm. Pašlaik Iecavā bāzētais uzņēmums nodarbina 104 cilvēkus.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti