Dalies:

Pasaules slaveni mūziķi aicina ievērot #paliecmājās, sniedzot koncertus tiešsaistē

Pasaules slaveni mūziķi aicina ievērot #paliecmājās, sniedzot koncertus tiešsaistē
CC0 licence
  • 18. Mar. 2020

"Covid-19" piespiedis mainīt dzīves ritmu un ieradumus tūkstošiem cilvēku pasaulē. Daudzi atbildīgi seko aicinājumam bez vajadzības nepamest mājas, nemaz nerunājot par tiem, kuri saslimuši vai atrodas obligātā karantīnā. Lai šajā sarežģītajā laikā solidarizētos ar pasaules sabiedrību, daudzas mūzikas superzvaigznes tiešsaistē sākušas sniegt bezmaksas koncertus.

Lielu atsaucību izpelnījies "Coldplay" solista Krisa Mārtina mājas koncerts, kurā viņš pēc fanu pieprasījuma izpildījis dažādus skaņdarbus.

Lasītākās ziņas

Savus sekotājus ar gandrīz stundu garu koncertu iepriecinājis arī amerikāņu dziedātājs un dziesmu autors Džons Ledžends.

Ar mazu "garāžas koncertu" un piedaloties sievai, aktrisei Nikolai Kidmenai, uzstājies arī jaunzēlandiešu kantrī mūziķis Kīts Urbans.

No Coldplay Krisa Mārtina vēlāk iedvesmojušies vēl vairāki mākslinieki, tostarp dziedātāja Pink.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To make you feel my love ???? rehearsals

A post shared by P!NK (@pink) on

Franču dziedātāja, dziesmu autore un producente Christine and The Queens savā Instagram kontā ievietojusi uzmundrinošu performanci un aicina savus klausītājus ik vakaru pulksten sešos satikties šādā virtuālā "randiņā", lai kopā pārvarētu garlaicību un atbalstītu šobrīd tik nozīmīgo #ensembleàlamaison jeb #paliecmājās kustību.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti