Dalies:

Pasaules brīvo latviešu apvienība gatavojas gadskārtējai valdes sēdei Rīgā

Pasaules brīvo latviešu apvienība gatavojas gadskārtējai valdes sēdei Rīgā
  • 30. Sep. 2019

No 2. - 4.oktobrim Rīgā notiks gadskārtējā Pasaules brīvo latviešu apvienības valdes sēde uz kuru sabrauc latviešu centrālo organizāciju vadītāji un valdes locekļi no ASV, Kanadas, Austrālijas, Dienvidamerikas, Eiropas un Krievijas.

Sēdes svinīgā atklāšana notiks trešdien, 2. oktobrī, plkst. 9:00, Mazajā ģildē, Rīgā. Ceremoniju ar savu klātbūtni un uzrunām ārvalstu latviešu sabiedrības pārstāvjiem pagodinās Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, kultūras ministrs Nauris Puntulis un citas valsts amatpersonas. Svētbrīdi vadīs un svinīgu uzrunu teiks prāv. emeritus Dr. Juris Cālītis. Atklāšanas runu teiks PBLA priekšsēde Kristīne Saulīte.

PBLA valde darbu turpinās viesnīcā "Radi un Draugi" Rīgā, Mārstaļu ielā 1/3. Trešdien, 2. oktobra pēcpusdienā paredzēti dalīborganizāciju vadītāju ziņojumi. Ceturtdienas, 3. oktobra priekšpusdienā plānota saruna ar ministriju pārstāvjiem par valsts diasporas politiku un Diasporas likuma ieviešanu dzīvē. Piektdien, 4. oktobrī, - apvienības budžeta un rezolūciju pieņemšana.

Lasītākās ziņas valstī

PBLA valde 29. un 30. septembri pavadīs Cēsīs, kur norisināsies Pasaules latviešu kultūras konference. Pēc atgriešanās Rīgā, 1. oktōbrī valdes locekļus Rīgas pilī uzņems Valsts prezidents Egils Levits. Paredzēta vizīte pie Aizsardzības ministra Arta Pabrika, bet pēcpusdienā dalība Diasporas konsultatīvās padomes sēdē Ārlietu ministrijā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti